Ogłoszenia i aktualności

Zgłoszenia prac w Konkursie Strzemińskiego Projekt 2020 należy składać do podkomisarzy instytutowych konkursu w terminie 26-30.10.2020 za pomocą platformy WeTransfer. Skany podpisanych dokumentów oraz zdjęcia pracy (jeden We Transfer to jedna zgłoszona praca), należy przesyłać do:

Instytut Ubioru:

mgr Maja Bączyńska –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Architektury Wnętrz

mgr Elżbieta Biskup – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Wzornictwa

mgr Karol Janiak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Tkaniny i Druku

mgr Paulina Sadrak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Biżuterii

dr Magdalena Walczak  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Sztuk Pięknych

mgr Mariusz Andryszczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać wymagane dokumenty oraz zdjęcia pracy konkursowej w wersji do internetu Full HD (150dpi) oraz w wersji do druku (300dpi).

Do pobrania:

regulamin

formularz zgłoszeniowy

oświadczenia

loga 8ebf8

do góry