Ogłoszenia i aktualności Konkursu Prime Time

Rozpoczynamy przygotowania do wystawy i konkursu najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – PRIME TIME 2020, pokazu najlepszych prac dyplomowych łódzkiej ASP jakie powstały w roku 2020. Ekspozycja jest również formą promowania absolwentów poprzez stworzenie im szansy bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą oraz mediami.

Wydziałowe Komisje Dyplomowe nominują dyplomy, wypełniając kartę nominacji lub poprzez adnotacją w systemie dziekanatowym uczelni Verbis. Dyplomanci, którzy uzyskają tę nominację, składają wypełnione formularze zgłoszeniowe wraz z oświadczeniami w wersji papierowej lub przesyłają elektronicznie skany podpisanych tych dokumentów (zgodnie z regulaminem) do Podkomisarzy Konkursu poszczególnych Instytutów.

Harmonogram konkursu oraz lista Podkomisarzy Konkursu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie po obronie dyplomów roku akademickiego 2019/2020 na stronie uczelni www.asp.lodz.pl Wystawa PRIME TIME 2020 planowana jest w terminie styczeń–marzec 2021 roku. Akademia jest na etapie również ustalania miejsca wystawy Prime Time.

Pozostałe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie.

Do pobrania:

regulamin konkursu

karta nominacji

formularz zgłoszeniowy

oświadczenia

Lista podkomisarzy, do których należy składać dokumenty konkursowe Prime Time:

Instytut Projektowania Graficznego i Informacji Wizualnej – mgr Marcin Kostaciński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Grafiki Artystycznej – dr Robert Jundo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Wzornictwa – dr Bogusław Krzciuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Architektury Wnętrz – mgr Aleksander Dynarek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Ubioru – mgr Maja Bączyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Tkaniny i Druku – mgr Michalina Szurgot Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Biżuterii – mgr Marcin Nowak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Rzeźby – Ewa Kostrzewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut Malarstwa i Rysunku – Jakub Łączny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

1. dokumenty składają osoby nominowane do Prime Time 2020 przez komisje dyplomowe.

2. osoby, które obroniły się w terminie czerwcowym składają dokumenty do swoich podkomisarzy do dnia 10.10.2020.

3. osoby, które mają obronę swojego dyplomu w terminie wrześniowym i listopadowym, składają dokumenty do swoich podkomisarzy w terminie 5 dni roboczych od dnia swojej obrony.

dr hab. Maciej Rawluk, prof. uczelni
komisarz konkursu Prime Time 2020