• miniatura
    Filename: miniatura 2.jpg

Zapraszamy studentów ASP w Łodzi do współtworzenia tegorocznej edycji Łódź Young Fashion.

Realizacja praktyk studenckich podczas ŁYF 2022 to szansa, by krok po kroku dowiedzieć się, jak powstaje duże wydarzenie modowe i stać się jego częścią. To również możliwość wzbogacenia CV o udokumentowany certyfikatem udział w projekcie.

Lepiej czujesz się w kreacji czy w zadaniach organizacyjnych? A może masz lekkie pióro i chciałbyś tworzyć treści promujące nasze wydarzenie? Zobacz, co będzie do zrobienia:

• kreowanie treści bloga oraz newsów na Instagram i Facebook,
  • tworzenie koncepcji graficznych,
  • działania organizacyjne przy ŁYF,
  • kontakt z gośćmi z kraju i ze świata,
  • dokumentacja fotograficzna.

Jeśli chcesz odbyć praktyki w biurze ŁYF i współkreować nasze tegoroczne wydarzenie:

1. Wypełnij formularz!

Termin zgłoszeń: do 10 lipca 2022 r.

Czekamy na Was!