Konkursy zewnętrzne

0
  • miniatura
    Filename: packaging_mini.jpg
    Size: 66.33 KB

W imieniu organizatora, firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., zapraszamy studentów do udziału w konkursie projektowym w ramach tegorocznej edycji Packaging Innovations.

Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych projektantów, który stwarza niepowtarzalną szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie poważnych zawodowych zleceń.

Konkurs składa się z dwóch etapów i zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna.

W pierwszym etapie projekty zgłaszane do konkursu należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2023 r. o godz. 12:00. Zgłoszone prace zostaną ocenione przez profesjonalne Jury, w skład którego wejdą eksperci branży opakowaniowej oraz graficznej.

Do drugiego etapu trafi 12 najlepszych zgłoszeń. Ich autorzy znajdą się w finale, który odbędzie się w dniach 20-21 września 2023 r. w EXPO Kraków podczas 15. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, w specjalnie stworzonej strefie wystawienniczej.

Uczestnicy konkursu podczas 2-minutowych prezentacji będą mieli szansę zaprezentować prototypy swoich prac, opowiedzieć o nich Jury i odpowiedzieć na pytania ekspertów. Jury na podstawie ocen projektów oraz prezentacji uczestników wyłoni laureatów w ramach każdej z trzech kategorii.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: packaginginnovations.pl

do góry