Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: zainspiruj się Japonią miniatura.jpg

W imieniu organizatora, firmy ALSTOR Adam Zwierzynski i Wspólnicy Sp. z o.o., informujemy o rozpoczęciu naboru do kolejnej edycji konkursu graficznego „Zainspirowani Japonią”.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy zainspirowanej kulturą, tradycjami, historią i sztuką japońską. Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką cyfrową w postaci fotomontażu, matte painting, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital painting, w formie grafiki wektorowej itp.

W tegorocznej puli nagród znalazły się nagrody rzeczowe oraz kursy edukacyjne o wartości przekraczającej 10 tysięcy złotych ufundowane przez firmę Alstor, dystrybutora produktów EIZO i Wacom w Polsce, platformę edukacyjną eduweb.pl oraz szkołę concept artu Focal Point School.

Nagroda główna:

• monitor graficzny EIZO ColorEdge CG2420

Wyróżnienia:

• tablet graficzny Wacom Intuos Pro M
  • 2 roczne abonamenty do serwisów eduweb i Ahoy
  • kurs projektowania Focal Point School

Nagroda publiczności:

• tablet graficzny Wacom Intuos M

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: zainspirowanijaponia.pl/formularz

Termin zgłoszeń: do 31 marca 2023 r. (do godziny 23:59)

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na stronie: zainspirowanijaponia.pl/konkurs