Konkursy zewnętrzne

0
  • miniatura
    Filename: Model Young Package.jpg
    Size: 171.4 KB

Grupa Model ogłasza międzynarodowy konkurs Model Young Package na najlepszy projekt opakowania, skierowany do studentów szkół wyższych.

W pierwszej rundzie młodzi twórcy będą rywalizować między sobą, prezentując projekty, natomiast w drugiej do konkursu dołączą również uznani projektanci.

Zadaniem w ramach drugiej rundy konkursu jest opracowanie gotowych do produkcji opakowań w oparciu o rzeczywiste wymagania klientów. W ten sposób młodzi projektanci konkurują ze zgłoszeniami profesjonalistów z branży projektowania opakowań.

W pierwszej rundzie do wygrania w poszczególnych kategoriach będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 17 000 euro. Laureaci wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród w Pradze w październiku 2023 roku i będą mieli okazję spotkać się z jurorami, nawiązać pierwsze kontakty zawodowe i zainspirować się innymi projektantami.

Istnieje również możliwość odbycia płatnego stażu w Grupie Model, co pozwoli na wgląd w tajniki pracy projektowej u jednego z największych producentów opakowań w Europie.

Termin zgłoszeń online: 31 marca 2023 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na stronie: modelgroup.com

do góry