Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: miniaturka2.jpg

W imieniu organizatora – Pfleiderer Polska – zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu dla architektów „Wnętrze roku”.

Realizacje obiektowe lub Projekty mogą być zgłaszane w ośmiu kategoriach:

„Wnętrza hotelowe” – hotele, pensjonaty, aparthotel;

„Opieka zdrowotna” – szpitale, hospicja, sanatoria, apteki, przychodnie;

„Wnętrza biurowe”;

„Budynki edukacji zbiorowej” – przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe;

„Wnętrza HORECA” – restauracje, bary, puby;

„Wnętrza mieszkalne” – salony, pokoje dziecięce, łazienki, kuchnie, pokoje dzienne;

„Obiekty w fazie projektowej”.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10.02.2022 r.

Nagrody:

Zwycięzca I miejsca otrzyma 8 000,00 PLN, gwarantowaną publikację Realizacji obiektowej lub Projektu w mediach branżowych (HomeBook, DesignAlive, Label), udział w organizowanych przez organizatora warsztatach, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories.

Zwycięzca II miejsca otrzyma 5 000,00 PLN, gwarantowaną publikację Realizacji obiektowej lub Projektu w mediach branżowych (HomeBook, DesignAlive, Label), udział w warsztatach organizowanych przez organizatora, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories.

Zwycięzca III otrzyma 3 000,00 PLN, gwarantowaną publikację Realizacji obiektowej lub Projektu w mediach branżowych (HomeBook, DesignAlive, Label), udział w organizowanych przez organizatora warsztatach, limitowany wzornik kolekcji Mood Stories.

Nagrodę „Wyróżnienia” w każdej z kategorii stanowi udział w organizowanych przez organizatora warsztatach, zestaw upominków Mood Stories, pakiet komunikacyjny, tj. szeroka promocja zwycięzcy przez media Pfleiderer oraz komunikacja lokalna bez limitu czasowego.

Nagrodę „Specjalną” w osobnej kategorii „Obiekty, w których zastosowano dekory z dedykowanych Mood’ów” stanowi nagroda w postaci rocznej licencji programu Cad Decor Pro, udział w organizowanych przez organizatora warsztatach, zestaw upominków Mood Stories, pakiet komunikacyjny, tj. szeroka promocja zwycięzcy przez media Pfleiderer oraz komunikacja lokalna bez limitu czasowego.

Nagrodę za rejestrację stanowić będzie komplet wzorników Premium. Nagroda jest jednorazowa, co oznacza, iż jeden uczestnik (zarejestrowany użytkownik), który spełni wymagania przewidziane niniejszym regulaminem, może otrzymać wyłączenie jeden komplet wzorników.

Więcej o konkursie: