Konkursy zewnętrzne

Poziomy prostokąt o ciemnym błękitnym tle z napisem „Ocean of changes – what do you think the world will look like in 2050?\
  • miniatura
    Filename: ocean_of_changes_iopan_miniatura.jpg

W imieniu organizatora - Instytutu Oceanologii PAN - zapraszamy do udziału w konkursie „Ocean of changes – what do you think the world will look like in 2050?".

Nagrodą główną w konkursie dla zwycięskiego zespołu jest 1000 $.

Zespoły uczestników mają wyrazić swoją opinię na temat zmian klimatycznych i tego, jak w ich subiektywnej ocenie będzie wyglądał świat w 2050 roku, tworząc grafikę cyfrową, animację (film) lub projekt aplikacji z fragmentem kodu.

Konkurs skierowany jest do najmłodszych dorosłych (18-28 lat). NIE jest to konkurs indywidualny, a zespołowy (drużyny minimum dwuosobowe, maksimum trzyosobowe). Ze względu na charakter konkursu liczymy na zainteresowanie studentów uczelni artystycznych, informatycznych oraz kierunków związanych z ochroną środowiska (nie jest to jednak wymóg wzięcia udziału w konkursie).

Ważne informacje:

Nagroda główna w konkursie dla zwycięskiego zespołu to 1000 $.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konkursu do 26 listopada 2021 roku.

Więcej informacji: