Konkursy zewnętrzne

Pomarańczowe tło poziomego prostokąta i napis: KONKURS. POMYSŁ NA KRZESŁO.
  • miniatura
    Filename: fameg_miniatura.jpg

W imieniu organizatora – Fameg Sp. z o.o. – zapraszamy do udziału w konkursie "Pomysł na krzesło".

Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji unikatowego, estetycznego, wygodnego i designerskiego krzesła. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni kierunków projektowych, projektantów, ale także do osób niezwiązanych z branżą. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie brały udziału w innych konkursach. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

Ważne informacje:

• Nadesłanie prac eliminacyjnych: opisu i szkiców projektowych krzesła w dniach 1–30.11.2021.
  • Wybór przez jury konkursowe najlepszych, najciekawszych prac eliminacyjnych do dnia 06.12.2021.
  • Poinformowanie zwycięzców eliminacji, którzy przejdą do I etapu konkursu  – 7.12.2021.

Więcej informacji: