Konkursy zewnętrzne

Poziomy prostokąt koloru jaskrawej żółci. Po prawej stronie, na czarnym konturze cokołu usadowiono cyfrę 6. Przypomina sobą kroplę ultramaryny, która spływając nierówno na boki i odsłaniając środek, zatrzymała się w górze nieregularną wypustką,  formującą tę cyfrę. Przejścia kolorów nadały jej biomorficznej przestrzeni. Od góry w jasnym błękicie, zmierza poprzez ultramarynowy  środek w stronę karminu, lecz na drugim brzegu dociera zaledwie do amarantu. Lewą część całego obrazu wypełnia czarny napis: 6. STUDENCKIE BIENNALE MAŁEJ FORMY RZEŹBIARSKIEJ im. Prof. Józefa Kopczyńskiego.
  • plakat
    Filename: plakat.jpg
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg

W imieniu organizatora – Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu / Wydział Rzeźby UAP – zapraszamy do wzięcia udziału w 6. Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej im. prof. Józefa Kopczyńskiego.

Konkurs kierowany jest do studentów oraz absolwentów maksymalnie do roku od uzyskaniu tytułu magistra lub licencjata uczelni wyższych o profilu artystycznym lub uczelni, które posiadają kierunki artystyczne.

Termin zgłoszeń: 12.10.2021 r.

Nagrody:

Nagrody Rektora Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu:

• Grand Prix w kategorii „MAŁA FORMA RZEŹBIARSKA” – 3000 zł brutto
  • Grand Prix w kategorii „MEDAL I PŁASKORZEŹBA” – 3000 zł brutto

Nagroda Specjalna Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Nagroda Specjalna Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Nagroda Specjalna Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

Nagroda Specjalna Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Nagroda Specjalna Rektora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Nagroda Specjalna Dziekana Wydziału Rzeźby UAP

• „Kategoria – licea plastyczne” – 1500 zł brutto oraz INDEKS Wydziału Rzeźby UAP

Nagrody dodatkowe: