Wystawy

  • miniatura
    Filename: 539x277-bez-napisow.jpg
    Size: 71.07 KB
  • plakat
    Filename: PROJ-plakat-516px.jpg
    Size: 69.74 KB
  • ytmovie.txt
    Filename: ytmovie.txt
    Size: 0.03 KB
  • linkyt.txt
    Filename: linkyt.txt
    Size: 0.03 KB

Miło nam poinformować, że od 9 do 30 listopada 2020 r. w Galerii Hol Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi trwać będzie wystawa 30. Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt.

Ekspozycja zaprezentuje prace z zakresu sztuki użytkowej: wzornictwa, form przemysłowych, architektury wnętrz, tkaniny, druku na tkaninie, dzianiny, ubioru, biżuterii i grafiki projektowej oraz innych form projektowych zrealizowanych przez studentów naszej uczelni.

W tym roku, z uwagi na sytuacją epidemiologiczną, nie odbędzie się zarówno wernisaż wystawy, jak i uroczystość wręczenia nagród laureatom. Z powodu wprowadzonych obostrzeń niemożliwe będzie również odwiedzenie Galerii Hol i obejrzenie prezentowanej tam wystawy.

Serdecznie zapraszamy więc do udziału w transmisji online, za pośrednictwem której odsłonimy to, co dziać się będzie w przestrzeni Galerii Hol od 3 listopada do 2 grudnia 2020 r.: począwszy od montażu wystawy, poprzez obrady jury i fundatorów nagród, na demontażu ekspozycji kończąc. Wydarzenia te będzie można śledzić na żywo na kanale YouTube naszej uczelni:

do góry