Wystawy

  • miniatura
    Filename: jundo_mini.jpg
    Size: 207.29 KB
  • plakat
    Filename: jundo_plakat.jpg
    Size: 1391.59 KB

Miło nam poinformować, że od 13 do 27 lipca 2021 r. w Muzeum Fabryki w Łodzi (Manufaktura, ul. Drewnowska 58) prezentowane będą dwie indywidualne wystawy pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Wernisaż wystaw odbędzie się 13 lipca br. godzinie 18.30.

Jacek Galewski – urodzony w 1971 roku w Łodzi. Studia w latach 1992–1997 na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom w 1998 roku w Pracowni Technik Wklęsłodrukowych prof. Andrzeja Kabały i w Pracowni Malarstwa prof. Juliusza Narzyńskiego. Od 2003 roku pełni funkcję asystenta w macierzystej uczelni w Pracowni Rysunku prof. Zbigniewa Purczyńskiego. W 2012 roku uzyskał stopień doktora. W swoim dorobku artystycznym ma kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Twórczość w zakresie grafiki warsztatowej, rysunku i malarstwa.

Robert Jundo – urodzony w 1967 roku w Łodzi. Studiował na Wydziale Grafiki i Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w zakresie grafiki artystycznej. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Stopień naukowy doktora sztuki uzyskał w roku 2016 na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi. Obecnie adiunkt w Instytucie Grafiki Artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych w macierzystej uczelni. Tworzy w dziedzinie grafiki, malarstwa i architektury wnętrz. Prezentował swoje prace z zakresu grafiki i malarstwa na kilkudziesięciu wystawach w kraju i za granicą. Jego dorobek artystyczny, naukowy i dydaktyczny jest związany z zainteresowaniami dotyczącymi grafiki cyfrowej.

do góry