Wystawy

  • miniatura
    Filename: Miniatura na stronę ASP 540 x 277 px JPG.jpg
    Size: 80.24 KB
  • miniatura-artykul
    Filename: Plakat.jpg
    Size: 182.98 KB

SPOTKANIA to cykl wystaw organizowanych przez wykładowców Wydziału Sztuk Pięknych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi we współpracy z innymi ośrodkami akademickim w kraju i za granicą. Głównym celem takich działań jest pogłębienie relacji pomiędzy artystami wizualnymi i wymiana doświadczeń w szeroko rozumianym środowisku twórczym.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem SPOTKAŃ są zawiązywane przy okazji wystaw znajomości, które z czasem przeradzają się w przyjaźnie, co jest nieocenione w dzisiejszych pandemicznych czasach.

Wystawa SPOTKANIA pedagogów i studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się tym razem bez osobistego udziału przedstawicieli naszej Uczelni.

W Galerii R Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprezentują się pedagodzy łódzkiej ASP: prof. Zbigniew Purczyński, prof. Marek Sak, dr Michał Rybiński, prof. Joanna Trzcińska.
Wirtualny spacer po wystawie

W Galerii C.H. Bronowice Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie swoje prace wystawią studenci Wydziału Sztuk Pięknych łódzkiej ASP.
Wirtualny spacer po wystawie

Obydwie wystawy będą czynne od 26 października do 26 listopada 2020 r.

Zapraszamy!

do góry