• miniatura
    Filename: miniatura.jpg

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Centrum Dialogu im. Marka Edelmana zapraszają do udziału w konkursie na plakat do wydarzenia „Empatia 2021”. Konkurs skierowany jest do studentów i studentek Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Empatia to zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób, umiejętność przyjęcia ich sposobu myślenia, spojrzenia z ich perspektywy na rzeczywistość. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ten temat odbierają młodzi, wrażliwi artyści. Empatia to hasło 2021 roku w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

Sponsorem nagrody im. Hikiego Fromera jest OPG Property Professionals.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody główne im. Hikiego Fromera:

I Nagroda – 2 000 zł.

II Nagroda – 1 500 zł.

III Nagroda – 1 000 zł.

Termin nadsyłania prac: 30 maja 2021 r.

Osoba do kontaktu:

Justyna Tomaszewska