Wydarzenia

Na intensywnym różowym tle zarys kuli, na niej granatowe kontury sześcianów tworzących sieci, sugerując wielopoziomowe przestrzenie. Pomiędzy nimi – białą czcionką, rozrzucony napis ASP.
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 90.35 KB

Drogie Kandydatki i Drodzy Kandydaci,

chcielibyśmy Was poinformować, że rekrutacja do Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na rok akademicki 2021/2022 będzie przebiegała w sposób zdalny.

Na naszej stronie internetowej w zakładce DLA KANDYDATÓW pojawiły się:

Opublikowany został także harmonogram rekrutacji:

Pragniemy poinformować Państwa, że rekrutacja do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na rok akademicki 2021/2022 będzie przebiegała w następujący sposób:

 1. Terminy elektronicznej rejestracji na studia (e-rekrutacja.asp.lodz.pl):
  • dla kandydatów na studia stacjonarne I stopnia oraz na studia stacjonarne jednolite magisterskie: 15 – 31 maja 2021 r.
  • dla kandydatów na studia stacjonarne II stopnia: 24 maja – 20 czerwca 2021 r.
 2. Egzamin wstępny na studia stacjonarne I stopnia, na studia stacjonarne jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia zostanie przeprowadzony w formie on-line. Kandydat składa na swoim profilu rekrutacyjnym w Systemie Elektronicznej Rekrutacji (e-rekrutacja.asp.lodz.pl) prace egzaminacyjne w formie elektronicznej w terminach zapisanych w harmonogramie rekrutacji.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej w zakładce DLA KANDYDATÓW, gdzie na bieżąco publikujemy niezbędne informacje na temat rekrutacji do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Życzymy powodzenia!

do góry