• miniatura
    Filename: miniatura.jpg

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ serdecznie zaprasza do udziału w webinariach informacyjnych poświęconych partnerstwom w zakresie współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego w programie Erasmus+ 2021-2027 (konkurs wniosków 2021), które pomogą w przygotowaniu projektów wysokiej jakości.

Webinaria odbędą się w dniach 20, 21 i 29 kwietnia 2021 r.

Uczestnicy uzyskają zarówno podstawowe informacje o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu, jak i wskazówki od beneficjentów doświadczonych w realizacji projektów tego typu w ramach Programu Erasmus+ 2014-2020.

Spotkanie jest skierowane do osób z całej Polski:

• pracowników dydaktycznych uczelni ze wszystkich dyscyplin naukowych, pragnących realizować projekty międzynarodowe w obszarze szkolnictwa wyższego,
  • nauczycieli akademickich, którzy chcieliby realizować projekty dotyczące wdrażania nowatorskich metod kształcenia,
  • pracowników uczelni zainteresowanych rozwojem własnym i studentów,
  • pracowników działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych.

Program wydarzeń

Rejestracja odbywa się poprzez stronę: europa.eu i trwa do 13 kwietnia br.