Wydarzenia

  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 72.39 KB

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, szczególnie studentów rzeźby oraz wzornictwa, do udziału w konkursie na projekt statuetki Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu-modelu, będącego podstawą do wykonania statuetki Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”, którą zostaną uhonorowane zwycięskie firmy. Statuetka ta będzie przypominać laureatom, jak wielki wkład wnieśli w rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, będąc jednocześnie jego najlepszą wizytówką. Będzie ona symbolem wytrwałości, konsekwencji w działaniu, odwagi w podejmowaniu decyzji. Będzie też nieść przeświadczenie, że nie istnieją żadne bariery w osiągnięciu zaplanowanego celu.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” to wyróżnienie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.

Autor zwycięskiego projektu statuetki otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł

Termin składania projektów upływa 16 maja 2021 r. o godz. 24.00

Zgodnie z regulaminem konkursu na statuetkę Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS pkt 8.6 informujemy, iż termin ogłoszenia wyników został przesunięty.

Więcej informacji na temat zgłoszeń w

Regulaminie konkursu

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Życzymy powodzenia!

do góry