Wydarzenia

Drodzy Państwo, 

nasza absolwentka Ania Kanicka w styczniu tego roku usłyszała tragiczną diagnozę – rak wątroby typu CCC. To podstępna choroba, która ujawniła się dopiero w zaawansowanym stadium, gdy zaatakowane były już węzły chłonne. Aby uratować życie Ani, potrzebne jest wsparcie finansowe na kontynuację leczenia. 

Wszyscy, którzy chcieliby pomóc i wpłacić dowolną kwotę, mogą to zrobić za pomocą zbiórki charytatywnej poprzez stronę: 

Pieniądze są zbierane między innymi na pokrycie kosztów konsultacji, pobytu w Warszawie (gdzie Ania przechodzi chemioterapię), restrykcyjnej diety, leków oraz na terapię z psychoonkologiem. 

Ania ma dopiero 34 lata i całe życie przed sobą. Na pewno wielu z Państwa pamięta ją jako osobę o niezwykłej energii, wyobraźni i wielkim talencie. Ania ukończyła studia na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od wielu lat tworzy znakomite projekty – fotele, torebki i biżuterię, które są doceniane przez znawców sztuki na całym świecie i nagradzane na wielu konkursach. 

mis 272ec

Gorąco prosimy Państwa o otwarcie serc i wsparcie zbiórki na rzecz Ani. Z góry dziękujemy za nawet najdrobniejszą pomoc.

Społeczność akademicka ASP w Łodzi

do góry