Wydarzenia

Drodzy Studenci!

W imieniu Fundacji Kolorowo serdecznie zapraszamy na dwa webinary poświęcone modzie. Patronat nad webinarami objęło wydarzenie Łódź Young Fashion, organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Miasto Łódź.

Data: 25 listopada 2020, godz. 12.00

Tytuł: Reżyseria pokazów mody na światowym poziomie

Waldek Szymkowiak – światowej klasy reżyser i choreograf mody – opowie, jak tworzyć i pokazywać modę w nowych warunkach. Postaci Waldka Szymkowiaka nie trzeba przedstawiać – wystarczy wymienić marki i nazwiska osób, z którymi pracował. To gwiazdy show biznesu – Kelly Rowland, Kylie Minogue czy Rita Ora, globalne firmy – Mercedes-Benz, Porsche, Sony, Universal Music i L'Oréal, domy mody – Versace, Prada, Bottega Veneta, Céline, Stella McCartney.

Webinar poświęcony będzie następującym tematom:

  • Jak realizować wirtualne pokazy mody?
  • Jak zbudować „teatralne show” wokół prezentacji kolekcji mody?
  • Jak projektować ubrania, które dobrze będą wyglądać nie tylko na wybiegu, ale również w kadrze i obrazie filmowym?
  • Jak wykorzystać swoją kreatywność, tak by być o krok przed innymi? 

Data: 26 listopada 2020, godz. 12.00

Tytuł: Kreatywność kluczem do tworzenia mody

Drugi webinar stanowić będzie spacer po pracowni projektantki Natashy Pavluchenko, która swoje kolekcje prezentuje zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Rzymie, Portugalii, Rosji, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii. W webinarze udział weźmie również Tomasz Gąsienica-Józkowy, stylista od lat współpracujący z Waldkiem Szymkowiakiem i Nataszą Pavluchenko.

Uwaga, aby otrzymać link do spotkania, należy zapisać się na webinar.

Kontakt:

(+48) 882 516 624

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Kolorowo realizuje projekt w ramach programu „Łódź naukowa, Łódź akademicka 2020/21", finansowanego z budżetu Miasta Łodzi.

do góry