Wydarzenia

Drodzy Studenci i Absolwenci,

obecna sytuacja epidemiczna nie pozwoli nam zapewne na zorganizowanie świątecznej edycji „Targów sztuki studenckiej” w formie, jaką znamy. Nie chcemy jednak odwoływać imprezy, która ma już pięcioletnią tradycję i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i kupujących.

Mając na uwadze wszystko to, co dzieje się wokół, postanowiliśmy zorganizować „Targi sztuki studenckiej online”, wykorzystując w tym celu platformę PORTFOLIO, której podstawowym zadaniem jest promocja twórczości studentów i absolwentów naszej uczelni.

HARMONOGRAM TARGÓW ONLINE:

  • W dniach 26.10–23.11.2020 należy się zalogować do PORTFOLIO i wstawić zdjęcia oraz opisy prac, które chcielibyście wystawić podczas targów. Opisy powinny zawierać szczegółowe informacje o technice, wymiarach i inne istotne dane,w tym również link do platformy sprzedażowej, za pośrednictwem której będzie można daną pracę kupić (np. Pakamera, Allegro itp.). Jeśli nie sprzedawaliście wcześniej swoich prac na którejkolwiek z platform sprzedażowych i nie macie tam założonego konta, możecie w opisie pracy umieścić informację o jej cenie i dodać swój adres mailowy. 

Uwaga! Kontakt z klientem, płatności i wysyłki realizujecie we własnym zakresie. 

  • W dniach 24–30.11.2020 będzie trwała weryfikacja wstawionych przez Was prac i ich opisów. Nie są one wówczas dostępne dla osób z zewnątrz.
  • W dniach 1–20.12.2020 będą się odbywały „Targi sztuki studenckiej online”. Wasze prace będzie można przeglądać, sortować, tworzyć własne albumy, udostępniać w mediach społecznościowych i oczywiście kupować. Strona PORTFOLIO będzie aktywnie promowana wszelkimi możliwymi kanałami ASP. W tym samym czasie na uczelnianym Facebooku będzie trwało wydarzenie online, w którym będziemy zamieszczać posty promujące każdego z uczestników targów.    
  • W dniach 21.12.2020–07.01.2021 będziemy usuwać konta osób, które nie zechcą już być widoczne w PORTFOLIO. Od tego czasu strona PORTFOLIO będzie funkcjonowała już tylko jako wirtualna galeria prac studentów i absolwentów naszej uczelni.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w „Targach sztuki studenckiej online” prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12.11.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Targach sztuki studenckiej online”!

do góry