Informujemy, że tymczasowo wszystkie plany zajęć będą dostępne w tym artykule.

Będą one dodawane sukcesywnie.

Prosimy na bieżąco kontrolować sytuację, gdyż plany zajęć mogą się zmienić bez ostrzeżenia

Zajęcia dr. Kazimierza Piotrowskiego | 12-13 października

Podział na grupy

Rzeźba obligatoryjna

Plan zajęć rzeźby obligatoryjnej dla wszystkich wydziałów Akademii 2020/2021

Wychowanie fizyczne

Plan wraz z opisami zajęć wychowania fizycznego w roku akademickim 2020/2021

Dyżur koordynatora zajęć wychowania fizycznego - mgr. Tomasza Lisowskiego:
środy 9.30 - 10.30,
główny budynek ASP, pokój 307

Uwaga studenci 1 roku!

Zajęcia z Historii sztuki starożytnej i średniowiecznej odbędą się w następujących terminach:

Dnia 12. 10 (aula) sztuki projektowe

• w godzinach 17:30-18:15 zapraszam studentów architektury i wzornictwa
  • w godzinach 18:15 – 19:00 zapraszam studentów projektowania ubioru, biżuterii, tkaniny i stylizacji wnętrz

Dnia 19.10 (aula) sztuki piękne

• w godzinach 17:30-18:15 zapraszam studentów grafiki, projektowania graficznego i malarstwa
  • w godzinach 18:15 – 19:00 zapraszam studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych, animacji, fotografii i multimediów oraz rzeźby

kolejne spotkanie, w tej samej konfiguracji 26.10 (sztuki projektowe) i 9.11 (sztuki piękne)

Uwaga studenci!

Zajęcia z Zakładu Teorii i Historii Sztuki:

• Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej,
  • Historia sztuki nowożytnej,
  • Historia sztuki nowoczesnej,
  • Filozofia,
  • Estetyka,
  • Aktualia sztuki,
  • Zagadnienia sztuki aktualnej

rozpoczną się 12 lub 19 października 2020 r. (w zależności od podziału grup dokonanego przez wykładowców). Informacje będą na bieżąco umieszczane w wirtualnym dziekanacie.

Plany zajęć mogą zmienić się bez ostrzeżenia. Proszę kontrolować sytuację na tablicy ogłoszeń przy Dziekanacie lub na stronie WWW Uczelni.

specjalność: animacja

specjalność: projekty wizualne

Studia stacjonarne I stopnia
specjalność: techniki teatralne, filmowe i telewizyjne

specjalność: fotografia i multimedia

specjalność: projekty wizualne

specjalność: fotografia i multimedia

kierunek: fotografia i multimedia

IV rok – plan zajęć

V rok – plan zajęć

IV rok – plan zajęć

V rok – plan zajęć

Stacjonarne studia I stopnia

I rok – plan zajęć

Wszyscy studenci 1. roku studiów I stopnia (licencjat) proszeni są o przybycie na OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE z Opiekunem Roku, które odbędzie się 1-ego października (czwartek) 2020 r. o godz. 12.30 w Holu CPM

I rok – plan zajęć

Wszyscy studenci 1. roku studiów I stopnia (licencjat) proszeni są o przybycie na OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE z Opiekunem Roku, które odbędzie się dnia 1-ego października (czwartek) 2020 r. w sali nr 232 (tkalnia, główny budynek ASP, II piętro) o godz. 10:00

I rok – plan zajęć

Wszyscy studenci 1. roku studiów II stopnia (studia magisterskie) proszeni są o przybycie na OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE z Opiekunem Roku, które odbędzie się dnia 1-ego października (czwartek) 2020 r. w sali nr 232 (tkalnia, główny budynek ASP, II piętro) o godz. 12:00

specjalność: projektowanie bizuterii

specjalność: projektowanie ubioru

specjalność: projektowanie tkaniny drukowanej

specjalność: projektowanie tkaniny

specjalność: projektowanie bizuterii

specjalność: projektowanie ubioru

specjalność: projektowanie tkaniny

specjalność: projektowanie tkaniny drukowanej

II rok – plan zajęć

Wszyscy studenci 1. roku studiów II stopnia (magisterka) proszeni są o przybycie na OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE, które odbędzie się 5-ego października (poniedziałek) 2020 r. o godz. 12.00 w Holu CPM.