Wydarzenia

  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg
    Size: 177.57 KB
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 94.05 KB

Zachęcamy do uczestniczenia w Festiwalu DYSONANSE ŁDZ, który odbędzie się 13 listopada 2019 r. w łódzkim Art_Inkubatorze (Łódź, ul. Tymienieckiego 3). Podczas wydarzenia spotkają się uczniowie, studenci, młodzi przedsiębiorcy i wszyscy poszukujący pomysłu na swoją karierę. DYSONANSE ŁDZ to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej na rynku pracy, ale i zainspirowania się różnymi punktami widzenia. Wśród prelegentów wystąpi zarówno wiele znanych osobistości związanych z Łodzią, jak i youtuberów, przedsiębiorców czy celebrytów, m.in. Karol Paciorek, Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski, Sandra Kubicka czy Rafał Masny. Wszystkich łączy pasja i duży zasób wiedzy, którymi podzielą się z uczestnikami.

W programie znajdą się m.in. wystąpienia takie jak:

Ile i jak zarabia się na YouTube? – Paweł Svinarski (Dla Pieniędzy)
Własny biznes, wzloty i fackupy – czyli 5 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, zanim zostałem przedsiębiorcą – Michał Sadowski
10 lat influencer marketingu w Polsce – Rafał Masny.

Uczestnicy Festiwalu będą mogli wybierać spośród sześciu tematycznych sal – Idee Fixe, YouTube, Dysonanse7on7, Łódź EXPO, Komunikacja i Design. W każdej z nich będą się odbywały 20-minutowe prelekcje, dyskusje i warsztaty. Każdy kto pojawi się na wydarzeniu, może dowolnie przechodzić między salami. Liczba miejsc na każdej z nich jest ograniczona, dlatego liczy się zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. W części wieczornej odbędzie się projekcja etiud i animacji absolwentów oraz studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Ideą wydarzenia jest promocja Łodzi, zachęcenie młodych do kształcenia i rozwijania swojego biznesu właśnie w tym mieście. Chcemy pokazać perspektywy, ale i zachęcać do działania poprzez pokazanie osób, które odniosły sukces. Dysonans to przecież stan napięcia, kiedy mamy jednocześnie dwa elementy poznawcze. – mówi organizator Szymon Sikorski, CEO agencji Publicon.

Otwarta część festiwalu potrwa od 16:00 do 20:00. Po zakończeniu części głównej odbędzie się afterparty w Art Cafe na terenie Art._Inkubatora – przeznaczone dla wszystkich uczestników konferencji, prelegentów i gości.

Podczas festiwalu będziemy prezentować odmienne punkty widzenia i branże, pozornie sprzeczne światy – zderzać je i mieszać tak, by w efekcie motywować i zaciekawić Łodzią pokazując jej inną twarz: kreatywną, biznesową i artystyczną. Zapraszamy! – dodaje koordynator projektu, Katarzyna Bagińska.

Bilety na wydarzenie są dostępne w cenie 40 zł. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie: evenea.pl

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie dysonanse.pl

do góry