Drodzy Studenci, zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów o barwie, pre-pressie i druku, które przedstawiamy Wam wraz z firmą eMproove, w ramach wsparcia akcji #zostańwdomu. Webinary poprowadzi Marcin Dąbrowski.

Filename: REKRUTACJA-internet-2020_540-x-277-miniatura-ASP.jpg

Drodzy Kandydaci,

od nowego roku akademickiego 2020/2021 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi będzie można studiować na 12 kierunkach na studiach stacjonarnych I i II stopnia i jednolitych magisterskich. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy broszury informacyjne o każdym z nich. W materiałach tych znajdziecie najważniejsze informacje o naszej uczelni, o każdym z kierunków oraz dowiecie się, jak wziąć udział w konsultacjach on-line. Zachęcamy do pobierania i dzielenia się tymi informatorami, przypominając jednocześnie, że uruchomimy już jest System Elektronicznej Rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i studia stacjonarne jednolite magisterskie.

Filename: Lockdown_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: pakat_Lockdown-plakat_516.jpg

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Międzynarodowych Letnich Kursów Grafika i Tkanina Artystyczna PATA. Mamy nadzieję, że będzie możliwe zrealizowanie programu w 2021 roku.

Filename: baner-rekrutacja.jpg

Drodzy Kandydaci,

w najbliższy poniedziałek 25 maja 2020 roku w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi uruchomimy System Elektronicznej Rekrutacji na studia:

Filename: Gra_o_kariere_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: gtaok.2020_plakat.jpg

Drodzy Studenci,

jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do udziału w wydarzeniu „Gra o Karierę – Biuro Karier dla Ciebie", inicjatywie realizowanej pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP.

Już w najbliższą sobotę, 16 maja 2020 odbędzie się Największa Noc Muzeów w Polsce – wydarzenie w formule online, przygotowane przez Miasto Łódź i kilkunastu partnerów, w tym Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do śledzenia w tym dniu naszej strony internetowej oraz profilu Faceobooku, gdzie zgodnie z poniższym harmonogramem będą pojawiały się specjalnie przygotowane z tej okazji materiały filmowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi do udziału w wystawie "Człowiek Przyszłości 2052" w ramach Brussels Design September 2020.

Filename: miniatura.jpg

Szanowni Państwo, w środę 10 czerwca 2020 roku w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego zostanie uruchomiony System Elektronicznej Rekrutacji na studia studia podyplomowe.

Filename: konsultacje_miniatura.jpg

Drodzy Kandydaci,

mimo wyjątkowej sytuacji, nasza uczelnia działa pełną parą. Właśnie przygotowujemy nowe zasady rekrutacji, które pozwolą na bezpieczne przeprowadzenie egzaminów wstępnych i przyjęcie Was na studia w nowym roku akademickim.

Pedagodzy i pracownicy administracji Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi wzięli sprawy we własne ręce i podjęli akcję szycia maseczek ochronnych, niezbędnych w okresie pandemii COVID-19.

Drodzy Studenci! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w szkoleniu online pt. „PRINT MASTER”, prowadzonym przez Marcina Dąbrowskiego z eMproove. W trakcie dziewięciodniowego szkolenia (każdego dnia 2 godziny zajęć) dowiecie się m.in., jak zarządzać barwą w przygotowaniu do druku, tak aby zyskać kontrolę nad jakością barwną drukowanych prac. Szkolenie kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu.