Filename: miniatura.jpg

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w konferencji naukowej „Człowiek Przyszłości 2052” organizowanej w ramach ECO MAKE 2020. Konferencja on-line odbędzie się 30 listopada 2020 r. Tego dnia na dedykowanym kanale YouTube będziemy dla państwa transmitować trzy panele konferencyjne oraz filmy z oprowadzania kuratorskiego dwóch wystaw: wystawy przygotowanej przez studentów i absolwentów ASP w Łodzi na Brussels Design September „Future Man 2052” oraz wystawy „Young Polish Designers: Studies in Reality” prezentującej prace dwudziestu ośmiu świeżo upieczonych projektantów z ośmiu uznanych publicznych szkół artystycznych, przygotowanej w ramach Dutch Design Week.

Jest nam bardzo miło poinformować, że Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi dołączyła do międzynarodowego projektu „SEE TOGETHER CHALLENGE'” organizowanego we współpracy z SK Telecom, Koreańskim Komitetem Narodowym UNESCO oraz Magenta Company (PM). W ramach projektu uczestnicy z całego świata podzielą się swoją wiedzą na temat różnych profesji, a także zaprezentują miejsca światowego dziedzictwa UNESCO za pośrednictwem transmisji na żywo w technologii 5G.

Filename: EcoMake_miniatura.jpg

Miło nam poinformować, że kolejna edycja cyklicznego wydarzenia Eco Make, organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, odbędzie się 30 listopada 2020 r. Tegoroczna edycja, z uwagi na sytuację epidemiczną, w całości będzie zrealizowana online. Już dziś serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z tego wydarzenia.

Filename: zaslepka-uwaga.jpg

Drogie Studentki, drodzy Studenci!

W związku z wprowadzeniem w Łodzi strefy czerwonej i pojawieniem się od 17 października 2020 nowych obostrzeń, informujemy, że wszystkie zajęcia teoretyczne, wykłady, lektoraty, zajęcia W-F, seminaria i proseminaria oraz inne (również te na studiach podyplomowych), których realizacja z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jest możliwa, przechodzą w tryb kształcenia zdalnego.

Drodzy Studenci i Absolwenci,

obecna sytuacja epidemiczna nie pozwoli nam zapewne na zorganizowanie świątecznej edycji „Targów sztuki studenckiej” w formie, jaką znamy. Nie chcemy jednak odwoływać imprezy, która ma już pięcioletnią tradycję i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i kupujących.

• plakat
    Filename: plakat.jpg
  • zdjecie_FB.jpg
    Filename: zdjecie_FB.jpg

Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej zaprasza do świętowania z Programem Erasmus+! W dniach 15-17.10.2020 instytucje biorące udział w programie oraz jego indywidualni uczestnicy będą dzielić się swoimi doświadczeniami poprzez seminaria, dni otwarte, wystawy i koncerty organizowane w formie online.

Miło nam poinformować, że Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi jest partnerem 11. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Jednocześnie w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

6 października 2020 roku o godz. 11.00 w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021.

Filename: miniatura.jpg

Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej ogłasza drugi nabór na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Wyjazdy są możliwe jedynie do uczelni zagranicznych, w których termin rekrutacji studentów na drugi semestr nie jest wcześniejszy niż 10.11.2020. Informacje dotyczące terminów rekrutacji w poszczególnych uczelniach znajdują się na stornie int.asp.lodz.pl (pdf ‘More information’ przy każdej z uczelni).

Filename: miniatura.jpg

Bank Pekao S.A. dzięki współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, jest sponsorem blankietu Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, dla jej studentów. Legitymacja pełni również funkcje: karty debetowej Mastercard ELS do Konta Przekorzystnego oraz Migawki (elektronicznego biletu okresowego MPK Łódź Sp. z o.o.).

Dzięki aktywacji funkcji płatniczej na legitymacji, z kartą tą można na terytorium Polski:

• robić zakupy,
  • płacić w Internecie,
  • wypłacać gotówkę z bankomatów.

Szanowni Państwo,

Konferencja pt. „Człowiek Przyszłości 2052” w ramach ECO MAKE 2020 odbędzie się w planowanym terminie 30 listopada 2020 r., ale w wersji on-line. Tego dnia na dedykowanym kanale YouTube będziemy dla państwa transmitować wszystkie trzy panele konferencyjne oraz filmy z oprowadzania kuratorskiego dwóch wystaw – wystawy przygotowanej przez studentów i absolwentów ASP Łódź na Brussels Design September pt. „Future Man 2052” oraz wystawy pt. „Young Polish Designers: Studies in Reality” prezentującej prace dwudziestu ośmiu świeżo upieczonych projektantów z ośmiu uznanych publicznych szkół artystycznych przygotowanej w ramach Dutch Design Week.

Uprzejmie informujemy, że decyzją Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi dra Przemysława Wachowskiego po uzyskaniu pozytywnej opinii Senatu na stanowiska prorektorów uczelni powołani zostali: