Filename: plakat.jpg

W sobotę 30 listopada 2019 r. już po raz szósty Galeria Hol w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zapełni się kolorowymi stoiskami przygotowanymi z okazji Targów sztuki studenckiej.

Filename: DUA_baner_540x277 (1).jpg
  • plakat
    Filename: DUA_LOGO_CZERWONY_KWADRAT_WEB_BIG.jpg

Już w najbliższą sobotę 9 listopada 2019 r. zapraszamy małych studentów na kolejne warsztaty z cyklu Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa warsztaty dla dzieci o niebywale ciekawej tematyce.

Filename: miniatura.jpg

Zachęcamy do uczestniczenia w Festiwalu DYSONANSE ŁDZ, który odbędzie się 13 listopada 2019 r. w łódzkim Art_Inkubatorze (Łódź, ul. Tymienieckiego 3). Podczas wydarzenia spotkają się uczniowie, studenci, młodzi przedsiębiorcy i wszyscy poszukujący pomysłu na swoją karierę. DYSONANSE ŁDZ to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej na rynku pracy, ale i zainspirowania się różnymi punktami widzenia. Wśród prelegentów wystąpi zarówno wiele znanych osobistości związanych z Łodzią, jak i youtuberów, przedsiębiorców czy celebrytów, m.in. Karol Paciorek, Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski, Sandra Kubicka czy Rafał Masny. Wszystkich łączy pasja i duży zasób wiedzy, którymi podzielą się z uczestnikami.

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ogłasza świąteczną edycję studenckich targów sztuki. Impreza odbędzie się w tym roku wcześniej niż zwykle, bo 30 listopada 2019 r. (sobota) w godz. 12.00-17.00.

Instytut Malarstwa i Rysunku Wydziału Sztuk Pięknych
Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Filename: plakat.jpg

W imieniu Pani Dyrektor Eulalii Domanowskiej zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowej Konferencji "Rzeźba dzisiaj IV: Anty-pomnik: nietradycyjne formy upamiętniania", organizowanej przez Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Konferencja odbędzie się w dniach 14–16 listopada 2019 r.

Filename: miniatura.jpg

Komisja Wyborcza Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi informuje, że w dniu 25 października 2019 roku (piątek), w wyniku wyborów uzupełniających został wybrany przedstawiciel Uczestników Doktoranckich Studiów Środowiskowych do Senatu.

Ogłoszenie wyborcze

Filename: miniatura.jpg

Z bólem zawiadamiamy, że zmarła

prof. Krystyna Nadratowska-Górska

wybitna artystka i pedagog,
projektantka tkaniny unikatowej i przemysłowej,

Prorektor ds. Nauki łódzkiej ASP w latach 1987-1993 oraz 1999-2003.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składa
J.M. Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
prof. dr hab. Jolanta Rudzka Habisiak
wraz z całą społecznością akademicką

Filename: miniatura.jpg

W imieniu prof. dr hab. Antoniego Różalskiego, Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, serdecznie zapraszamy pracowników ASP w Łodzi do uczestniczenia w organizowanym tego dnia wydarzeniu, pt. „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej”, które odbędzie się w sali senatu Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Narutowicza 68 w Łodzi w godzinach 10.00—14.30.

Filename: panel_PURO_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: plakat_panel_PURO_200.jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym, którego tematem będzie moda zrównoważona. Panel odbędzie się w ramach wydarzenia Łódź Young Fashion - 22 października 2019, o godz. 16.00 w lobby hotelu PURO ŁÓDŹ CENTRUM (ul. Ogrodowa 16).

Filename: Info540x277ok.jpg

Miło nam poinformować, że marka LPP, partner tegorocznej edycji Łódź Young Fashion, zaprasza studentów do odwiedzenia strefy firmy 23 października.

Filename: Warsztaty_miniatura-1.jpg

Tradycyjnie w ramach programu Łódź Young Fashion w Akademii Sztuk Pięknych oraz w wielu innych miejscach w Łodzi zostaną odbędą się darmowe warsztaty z pogranicza mody i sztuki.

Poprzednia wersja strony ASP