• miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 177.07 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 782.41 KB

W imieniu organizatorów – Commerzbank AG wraz z partnerami Google, Sages, Miasto Łódź – zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Collabothon 2021, które odbędzie się w dniach 7-9 lipca br. w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 81.74 KB

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Centrum Dialogu im. Marka Edelmana zapraszają do udziału w konkursie na plakat do wydarzenia „Empatia 2021”. Konkurs skierowany jest do studentów i studentek Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Empatia to zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób, umiejętność przyjęcia ich sposobu myślenia, spojrzenia z ich perspektywy na rzeczywistość. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ten temat odbierają młodzi, wrażliwi artyści. Empatia to hasło 2021 roku w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 143.56 KB

W imieniu Izby Administracji Skarbowej w Łodzi informujemy o nowej uldze w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) dla osób do 26. roku życia.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 107.34 KB

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy 16 maja 2021 r. (niedziela) do udziału w Nocy Muzeów 2021 w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 100.87 KB

W imieniu organizatora – Krakowskiego Festiwalu Filmowego – zapraszamy do udziału w Animated in Poland Talent Market – spotkaniu producentów z twórcami animacji, organizowanego w ramach KFF Industry podczas 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Aniu,

na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Będziemy wspominać Twój cudowny uśmiech, pozytywną energię, jaką wokół siebie roztaczałaś, Twoje wspaniałe projekty, które przyniosły Ci tak wiele nagród, i tę niezwykłą wyobraźnię twórczą.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 160.79 KB

W dniu 19 kwietnia o godz. 12:00 na platformie Zoom odbędzie się prezentacja dotycząca działalności włoskiej organizacji Life Beyond Tourism (LBT) z siedzibą we Florencji.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 28.38 KB

Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej ponownie zaprasza nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi do składania wniosków na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku 2020/2021.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 59.8 KB

Siły, wytrwałości, optymizmu, nadziei, spokoju, zdrowia i miłości.

Tego wszystkiego życzymy Wam na nadchodzące Święta Wielkanocne.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 72.39 KB

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, szczególnie studentów rzeźby oraz wzornictwa, do udziału w konkursie na projekt statuetki Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

 • miniatura
  Filename: rozowa_skrzyneczka_mini.jpg
  Size: 29.99 KB
 • 02.jpg
  Filename: 02.jpg
  Size: 81.98 KB
 • 03.jpg
  Filename: 03.jpg
  Size: 48.18 KB

Miło nam poinformować, że Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Różowa skrzyneczka”, której celem jest zapewnienie szerokiego dostępu do bezpłatnych środków higieny osobistej w przestrzeni publicznej.

 • miniatura
  Filename: miniatura.png
  Size: 8.35 KB

Zapraszamy absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi do składania zgłoszeń do VII Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów we Wrocławiu (Centrum Sztuki WRO). Konkurs skierowany jest do absolwentów, których licencjackie lub magisterskie prace dyplomowe powstały w roku akademickim 2019/2020 na kierunkach / w specjalnościach / w pracowniach: intermediów, sztuki mediów oraz multimediów.

do góry