Konkursy zewnętrzne

Filename: miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

W imieniu organizatora – Fundacji Pinata – zapraszamy do udziału w konkursie „CZAS – RUCH – PRZESTRZEŃ” II Ogólnopolskie Biennale Rysunku we Włocławku.

Konkurs skierowany jest do studentów na studiach drugiego stopnia lub na IV – VI roku studiów uczelni artystycznych. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych prac odwołujących się do tematu przewodniego. Idea konkursu odnosi się do trzech abstrakcyjnych zagadnień – czasu, ruchu i przestrzeni. Efektem konkursu „CZAS – RUCH – PRZESTRZEŃ” II Ogólnopolskie Biennale Rysunku będzie wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku (ul. Miedziana 2/4, 87-800 Włocławek) w październiku 2021 r. Zostanie również wydana publikacja prezentująca dzieła artystów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej.

Nagroda: GRAND PRIX – 2000 zł

Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2021 r.