Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: miniatura.jpg

W imieniu organizatora – Fundacji Sztuki Współczesnej PALETA Marii Wollenberg-Kluza z siedzibą w Warszawie – zapraszamy do udziału w konkursie „Inspiracje”.

Celem konkursu jest stworzenie możliwości zaprezentowania prac młodych twórców szerszej publiczności.

Uczestnikami konkursu mogą być:

• studenci od czwartego roku studiów wzwyż wyższych uczelni plastycznych (akademie sztuk pięknych i uniwersytety) w Polsce,
  • absolwenci wyżej wymienionych uczelni o profilach artystycznych, którzy ukończyli studia w okresie nie dłuższym niż dwa lata wstecz,
  • osoby, które nie ukończyły trzydziestego roku życia.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 maja 2021 r.

Nagrody:

• Nagrodą główną w konkursie jest organizacja wystawy indywidualnej w Galerii Wieża w Warszawie oraz wydanie folderu do tej wystawy.
  • Uczestnicy, którzy zajmą kolejne miejsca w konkursie lub otrzymają wyróżnienia, dostaną propozycję uczestniczenia w wystawie zbiorowej w Galerii Wieża w Warszawie, do której będzie wydany folder.