Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: miniatura.png

W imieniu organizatora - Wydziału Metali Nieżelaznych AGH w Krakowie - zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie logo wydziału.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu loga, składającego się z sygnetu i logotypu stanowiącego o tożsamości wizerunkowej Wydziału Metali Nieżelaznych.

Projekt nowego loga może stanowić modyfikację graficzną aktualnego loga Wydziału Metali Nieżelaznych.

Ważne informacje:

• Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 marca 2021
  • Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział osoby pełnoletnie, zgłaszające się indywidualnie lub też zespołowo.
  • Jedna osoba lub zespół może zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt nowego loga.
  • Kontakt w sprawie konkursu: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 617 26 53.

Nagrody:

• Autor zwycięskiego projektu otrzyma 1 000 zł