Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: miniatura.jpg

W imieniu organizatora – Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego – zapraszamy do udziału w III edycji konkursu EkSoc startUP!

Celem konkursu jest promowanie i wspieranie innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych wśród studentów łódzkich uczelni poprzez współpracę z praktykami, ekspertami i nauczycielami akademickimi.

Jesteś studentem z województwa łódzkiego? Jesteś kreatywny? Chcesz samodzielnie zaplanować własną karierę i myślisz o założeniu firmy? Ten konkurs jest dla Ciebie!
Zapraszamy polskich lub zagranicznych studentów/doktorantów dowolnej uczelni wyższej z województwa łódzkiego, dowolnego kierunku, roku i trybu studiów, samodzielnie lub w grupie max. 5-osobowej.
W studenckim team’ie mogą być osoby z różnych uczelni i kierunków (cenimy interdyscyplinarność!). Zagraniczni studenci muszą komunikować sięw języku angielskim.

Nagrody:

10 studenckich team’ów, które dostaną się do finału konkursu, otrzymają:

• Opiekę ze strony mentorów – liderów biznesu.
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń i warsztatów biznesowych.
  • Ocenę projektu przez jury konkursu, w skład którego wchodzą eksperci ze świata biznesu i nauki.
  • Możliwość prezentacji swojego pomysłu na uroczystej Gali Finałowej.

Autorzy zwycięskiego projektu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 złotych.

Termin zgłoszeń: 31 stycznia 2021 r.

Więcej informacji o konkursie: