Konkursy zewnętrzne

• miniatura
    Filename: miniatura.jpg

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina ogłasza otwarty nabór do wystawy PRÓBA 2020, która zostanie prezentowana w formule multimedialnej.

Zapraszamy artystów profesjonalnych i studentów uczelni artystycznych do nadsyłania prac związanych z życiem artystycznym w czasach pandemii koronawirusa. Zachęcamy do podzielenia się refleksjami i intuicjami, które dominowały w czasie społecznej izolacji. Jesteśmy otwarci na prezentację różnorodnych prac, które powstały w tym wyjątkowym czasie. Jedynym wskazaniem jest okres powstania prac od marca do listopada 2020 roku. Prosimy o nadsyłanie 1 pracy w formie zdjęcia o rozmiarze do 4 MB lub wideo o długości do 20 minut (mp4) wraz z kartą zgłoszeniową, w terminie od 15 września do 30 listopada 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formuła wystawy PRÓBA 2020 zakłada, że zgłoszone prace będą prezentowane podczas specjalnie przygotowanego multimedialnego pokazu w Galerii Pulsar w grudniu 2020 roku i styczniu 2021 roku. Wystawa będzie towarzyszyła ekspozycji prac laureatów Międzynarodowego Konkursu na Eksperyment w Sztukach Wizualnych – Próba 4.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia