Konkursy zewnętrzne

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 77.6 KB

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Województwo Łódzkie zapraszają wszystkich studentów łódzkiej ASP do udziału w konkursie na statuetkę Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS.

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu, będącego podstawą do wykonania statuetki Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS, przyznawanej podmiotom, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. W bieżącej edycji Nagrody statuetki zostaną wręczone w następujących kategoriach konkursowych:

 1. Świadomi w biznesie- Nagroda Publiczności
 2. Lider Innowacji
 3. Debiut Roku
 4. Projekt przyszłości
 5. Edukacja dla Biznesu
 6. Biznes na PLUS

Statuetka Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS może być wykonana w dowolnej technice i materiale (dopuszczalne jest łączenie materiałów). Preferowane są materiały typu: wydruk drukarki 3D, plexi, ceramika, metal, szkło, brąz patynowany. Każdy projekt powinien uwzględniać inskrypcję o brzmieniu „Biznes na PLUS”, wykonaną w sposób dowolny, właściwy zastosowanej technice realizacji.

Koszt wykonania gotowej statuetki zgodnie z projektem nie powinien przekroczyć kwoty 1.000,00 zł brutto oraz termin realizacji serii gotowych egzemplarzy (maksymalnie 8 sztuk) nie może być dłuższy niż 3 tygodnie.

Prace konkursowe należy zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 15 września 2020 r., do godziny 12.00.

Zadaniem Jury Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu. Który będzie spełniał następujące kryteria:

 • oryginalności potraktowania motywu przewodniego statuetki
 • walorów estetycznych projektu
 • racjonalności technologiczno – realizacyjnej

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 2.000,00 zł brutto. Fundatorem nagrody jest Województwo Łódzkie. Warunkiem uzyskania uprawnienia do nagrody jest podpisanie przez laureata oświadczenia przenoszącego autorskie prawa majątkowe do utworu stanowiącego zwycięską pracę konkursową na rzecz Współorganizatora, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3.

Do pobrania:

regulamin

załącznik 1

załącznik 2

załącznik 3

załącznik 4

do góry