Konkursy zewnętrzne

  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 104.77 KB

Trwa nabór filmów do międzynarodowego konkursu w ramach 10. STOPTRIK IFF w Słowenii (Maribor, 08-11.10.2020) i Polsce (Łódź, 06-08.11.2020). Festiwal StopTrik co roku prezentuje dwa konkursy: “Międzynarodowy konkurs Stop Motion” obejmujący filmy zrealizowane w tradycyjnych technikach stop motion oraz “Konkurs Pogranicza” dla filmów podchodzących do stop motion w sposób eksperymentalny.

Do konkursów akceptujemy krótkie (maks. 30 min) filmy animowane zrealizowane w technikach stop motion po 01.01.2018. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez znajdujący się na naszej stronie formularz online do 16 sierpnia 2020.

W tym momencie dążymy do organizacji naszej 10-tej, jubileuszowej edycji w tradycyjnym formacie spotkania na żywo, mimo to liczymy się z ewentualnością zmiany formuły na pokazy online w sytuacji pogorszenia się sytuacji pandemicznej w Słowenii i Polsce. Przed ogłoszeniem wyników selekcji będziemy kontaktować się z twórcami wszystkich zakwalifikowanych filmów w celu omówienia warunków (ewentualnego) internetowego pokazu selekcji konkursowej.

do góry