Konkursy zewnętrzne

Filename: miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: plakat.jpg

Zapraszamy absolwentów Wydziałów Architektury (I i II stopnia) oraz Architektury Wnętrz (I i II stopnia) do wysyłania swoich prac dyplomowych na konkurs na „Najlepszy dyplom — Akademia A&B” z architektury oraz wnętrz.

Do konkursu można nadsyłać prace z lat 2018–2020. Najlepsze spośród nadesłanych prac zostaną opublikowane na łamach naszego pisma wraz z oryginalnym opisem autorskim, a laureat edycji otrzyma roczną prenumeratę A&B oraz dyplom.

Prace należy przesyłać za pomocą systemu transferu plików WeTransfer na adres:

• prace powstałe na Wydziale Architektury — Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • prace powstałe na Wydziale Architektury Wnętrz — Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki zostaną ogłoszone niezwłocznie po posiedzeniu sądu konkursowego na portalu: architekturaibiznes.pl oraz opublikowane w najbliższym wydaniu A&B w terminie:

• architektura: 15 grudnia 2020
  • wnętrza: 15 marca 2021

W konkursie na „Najlepszy dyplom — Akademia A&B” architektura oraz wnętrza zostanie również ogłoszona Nagroda Publiczności wyłoniona w głosowaniu internetowym na portalu A&B. Laureaci otrzymają roczną prenumeratę A&B oraz dyplom.

Pozostałe informacje o konkursie dostępne są tutaj