Konkursy zewnętrzne

  • plakat
    Filename: plakat.jpg
    Size: 150.99 KB
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 86.61 KB

Fundacja Pinata serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pandemia. Sztuka w czasach zarazy”.

Zadaniem artystów będzie odniesienie się do tematu przewodniego – pandemii wirusa. Prace mogą odwoływać się do tematu pandemii zarówno w sposób dosłowny jak i metaforyczny, realistyczny lub abstrakcyjny. Warunkiem uczestnictwa będzie zgłoszenie od 1 do 3 prac konkursowych zrealizowanych w 2020 roku.

Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 sierpnia 2020 roku. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie prace powstałe w 2020 roku. Do konkursu mogą być zgłaszane prace w różnych kategoriach – rysunek, grafika, malarstwo, ilustracja, w dowolnych technikach.

Prace zakwalifikowane do konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie „PANDEMIA” w galerii internetowej. Wystawie towarzyszyć będzie e-katalog – publikacja prezentująca wyróżnione i nagrodzone prace konkursowe.

Zostanie przyznane GRAND PRIX w wysokości 600 zł oraz inne nagrody i wyróżnienia. Pula nagród łącznie wyniesie 1200 zł.

W przypadku pytań możliwy jest kontakt z organizatorem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerami telefonów: 530 443 202 (Alicja Wieczorek), 732 190 135 (Katarzyna Wendland).

Pozostałe informacje o konkursie dostępne są tutaj 

Projekt realizowany jest w ramach programu „Kultura w Sieci” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

do góry