Konkursy zewnętrzne

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 123.66 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 223.37 KB

Drodzy Studenci!

Rozpoczął się 2 etap zgłaszania prac do międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards, który trwa do 31/07/2020. Hasłem przewodnim tego etapu jest #future.

Zachęcamy Was, abyście zgłaszali swoje projekty w dedykowanej Wam, studentom kierunków architektury, projektowania kategorii Young Power!
Przyszłość należy do Was! Kreowanie przestrzeni ma wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na życie przyszłych pokoleń.
Czy chciałbyś doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych projektantów w europejskich stolicach?

Kluczowe informacje o konkursie:

 • Jaki projekt zgłosić? - Koncepcja, w której tematem przewodnim jest #future.

 • Jakie są wymagania? – Proste ;) Użyj w projekcie produktów marki Tubądzin / Arte / Domino / Korzilius (jeśli projekt zawiera armaturę to wybierz Grohe, który jest partnerem konkursu)

 • Co mogę wygrać? - Nagrodą główną jest wyjazd na staże do najlepszych europejskich biur projektowych w Paryżu, Warszawie i we Lwowie. Terminy odbywania staży zostanie ustalony indywidualnie ze Zwycięzcami w roku 2021. Ponadto znajdziecie się na łamach taki uznanych pism jak Elle Decoration, WhiteMAD, PRIMA. Czekają również cenne nagrody od naszych partnerów projektu.

 • Czy mogę brać udział w 3 etapach i zgłaszać niezliczoną liczbę projektów? – Tak! Każdy projekt jaki pokażecie w konkursie to zwiększenie Waszej szansy na wygraną.

 • Do kiedy wysłać pracę? – Do 31 lipca 2020 trwa 2 etap zgłaszania prac

Pytania związane z konkursem można kierować na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do góry