Konkursy zewnętrzne

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 110.77 KB
 • plakat.jpg
  Filename: plakat.jpg
  Size: 191.14 KB

Zapraszamy studentów oraz koła naukowe ASP do udziału w drugiej edycji konkursu EkSoc StartUP! organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów z województwa łódzkiego, w którym nagrodą jest 20 000 PLN na realizację swojego pomysłu na biznes!

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym, studenci (indywidualnie lub w grupach max. 5-osobowych) przesyłają swoje pomysły na biznes poprzez wypełnienie formularza online. Spośród wszystkich zgłoszeń, Jury konkursu – w skład którego wchodzą eksperci ze świata biznesu i nauki – wybiera max. 10 najlepszych pomysłów. Wyłonieni w ten sposób finaliści przechodzą do drugiego etapu. Otrzymują opiekę ze strony mentorów – liderów biznesu oraz pakiet profesjonalnych szkoleń biznesowych, które pozwolą im dopracować projekt, a następnie zaprezentować go przed Jury i publicznością w czasie uroczystej Gali Finałowej. Wtedy też wybrany zostaje zwycięzca konkursu, który otrzyma 20 000 PLN!

Harmonogram konkursu:

 • Zgłoszenia zespołów: 2 grudnia 2019 - 31 stycznia 2020 r.
 • Wybór max. 10 najlepszych pomysłów przez ekspertów: luty 2020 r.
 • Warsztaty i szkolenia biznesowe: luty 2020r.
 • Opracowanie szczegółowych koncepcji biznesowych oraz projektów w formie prototypów, eksponatów, wizualizacji, posterów przy indywidualnym wsparciu mentorów: marzec – maj 2020 r.
 • Prezentacje projektów i wybór laureatów konkursu podczas uroczystej Gali Finałowej: czerwiec 2020 r.

Regulamin

Formularz zgłoszenia

Więcej

facebook.com

www.eksocstartup.uni.lodz.pl

do góry
Poprzednia wersja strony ASP