Konkursy zewnętrzne

Filename: plakat.jpg
  • miniatura
    Filename: miniatura.jpg

Zapraszamy studentów ASP do udziału w trzeciej edycji konkursu „Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”. Działania zgodne z ideą gospodarki obiegu zamkniętego są priorytetem dla krajów Unii Europejskiej. Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej to zarówno wyraz chęci sprostania wymogom stawianym przez prawo i konsumentów, jak i przyjęcie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska.

Ten prestiżowy konkurs to unikalne przedsięwzięcie z pogranicza CSR, ekologii i edukacji. Został doceniony przez plebiscyt LISTKI CSR Tygodnika Polityka jako projekt, który może być inspiracją dla innych ze względu na tematykę, skalę lub sposób realizacji.

Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie

Zwycięzcy w kategorii studenckiej otrzymają laptopy oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.

Termin zgłoszeń upływa 31 stycznia 2020 r.

Poprzednia wersja strony ASP