• plakat.jpg
  Filename: plakat.jpg
  Size: 186.95 KB
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 78.95 KB

W imieniu Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zapraszamy do udziału w konkursie na projekt plakatu XV Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port, który odbędzie się 17–24 maja 2020 r. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym, ale ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy.

 • miniatura
  Filename: Mlodzi_na_start_Elle.jpg
  Size: 41.7 KB

W imieniu organizatora, firmy Burda Media Polska Sp. z o.o., wydawcy magazynu ELLE Decoration, zapraszamy do udziału 9. edycji konkursu Młodzi na Start!

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 164.9 KB

W imieniu organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2020 zapraszamy do udziału w konkursie na plakat XXIV edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 9 -12 lipca 2020 r. w Gdańsku. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym. Termin nadsyłania prac upływa 6 lutego 2020 r. Prace można nadsyłać lub dostarczać osobiście do siedziby organizatora. Decyduje data wpłynięcia projektów.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 110.77 KB
 • plakat.jpg
  Filename: plakat.jpg
  Size: 191.14 KB

Zapraszamy studentów oraz koła naukowe ASP do udziału w drugiej edycji konkursu EkSoc StartUP! organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów z województwa łódzkiego, w którym nagrodą jest 20 000 PLN na realizację swojego pomysłu na biznes!

 • plakat.jpg
  Filename: plakat.jpg
  Size: 355.85 KB
 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 145.01 KB

Zapraszamy studentów ASP do udziału w trzeciej edycji konkursu „Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”. Działania zgodne z ideą gospodarki obiegu zamkniętego są priorytetem dla krajów Unii Europejskiej. Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej to zarówno wyraz chęci sprostania wymogom stawianym przez prawo i konsumentów, jak i przyjęcie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska.

do góry
Poprzednia wersja strony ASP