W imieniu organizatora Poleskiego Ośrodka Sztuki zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym „Nowy porządek”, który jest przeznaczony dla artystów działających w dziedzinie instalacji, w tym w obszarze sztuki nowych mediów i video-art.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 80.97 KB

W imieniu organizatora – Mazowieckiego Instytutu Kultury – zapraszamy do wzięcia udziału w open call w ramach projektu RELACJE ONLINE.

W imieniu organizatorów - Centrum Kultury Podgórza w Krakowie - zapraszamy do udziału w konkursie „Pamiątka z Bieżanowa i Prokocimia”.

Konkurs ma charakter otwarty.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 144.57 KB

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina ogłasza otwarty nabór do wystawy PRÓBA 2020, która zostanie prezentowana w formule multimedialnej.

 • miniatura
  Filename: FutureNow-miniatura.jpg
  Size: 96.3 KB

Zapraszamy do udziału w 2 etapie konkursu FutureNow w ramach Tubądzin Design Awards.

Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów oraz studentów kierunkowych studiów wyższych (architektura, architektura wnętrz i wzornictwo).

 • miniatura
  Filename: Allegro_prize-miniatura.jpg
  Size: 158.31 KB

W imieniu Allegro i Contemporary Lynx zapraszamy do udziału w pierwszej edycji międzynarodowego konkursu portfolio „Allegro Prize”, którego celem jest wsparcie i promocja sztuk wizualnych.

 • miniatura
  Filename: Mazda_design-miniatura.jpg
  Size: 61.99 KB

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie „Mazda Design Experience 2020/21”. Hasłem jedenastej edycji konkursu dla młodych projektantów jest „reKREACJA”, a główną inspiracją Mazda MX 30 – pierwszy w pełni elektryczny model marki.

Weź udział w międzynarodowym konkursie Tubądzin Design Awards i nie przegap swojej szansy na staż pod okiem najlepszych projektantów w europejskich stolicach!

 • miniatura
  Filename: jasnowidze_miniatura.jpg
  Size: 90.17 KB

Wydawnictwo Dwie Siostry serdecznie zaprasza do udziału w czwartej edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2020!

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 102.5 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 159.88 KB

Zapraszamy absolwentów Wydziałów Architektury (I i II stopnia) oraz Architektury Wnętrz (I i II stopnia) do wysyłania swoich prac dyplomowych na konkurs na „Najlepszy dyplom — Akademia A&B” z architektury oraz wnętrz.

do góry