• miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 58.12 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 262.96 KB

W imieniu organizatora - Austriackiego Forum Kultury - zapraszamy do udziału w konkursie Strabag Artaward 2021.

Konkurs skierowany jest do Konkurs przeznaczony jest dla twórczyń i twórców rysunku i malarstwa do 40. roku życia, którzy ukończyli wyższą szkołę artystyczną. Na konkurs zgłaszać można prace, do których autorki i autorzy posiadają prawa autorskie i które nie zostały wcześniej nagrodzone.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 22.36 KB

Już po raz siódmy FONT nie czcionka! organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystyczno-projektowych – „Dyplomy FNC 2020”. Portal nie tylko promuje umiejętności młodych polskich twórców, ale także prezentuje obecnie panujące trendy. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały setki dyplomów. Zestawienie corocznie cieszy się dużą popularnością – głównie wśród osób zainteresowanych projektowaniem i sztuką.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 62.9 KB

W imieniu organizatora - Instytutu „Pomnik–Centrum Zdrowia Dziecka” - zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie jednolitego znaku graficznego lub słowno-graficznego (logo) dla projektu Centrum Wsparcia Pediatrycznych Badań Klinicznych (CWpediBK)

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 27.28 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 75.01 KB

W imieniu organizatora – Katedry Grafiki na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu – zapraszamy do udziału w XII Biennale Grafiki Studenckiej pod tytułem „Przeciwciała”.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 115.46 KB

W imieniu organizatora – Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego – zapraszamy do udziału w III edycji konkursu EkSoc startUP!

Celem konkursu jest promowanie i wspieranie innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych wśród studentów łódzkich uczelni poprzez współpracę z praktykami, ekspertami i nauczycielami akademickimi.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 58.62 KB

W imieniu organizatora – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Instytutu Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie malarskim „LUBELSKA WIOSNA”.

„LUBELSKA WIOSNA” jest konkursem malarskim o zasięgu ogólnopolskim, mającym na celu promowanie i wpieranie młodych artystów do 35. roku życia (włącznie), poruszających się obszarze szeroko pojętego malarstwa, będących absolwentami kierunków artystycznych dowolnej uczelni, zamieszkałych i tworzących w Polsce.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 104.4 KB
 • plakat
  Filename: plakat.jpg
  Size: 440.63 KB

W imieniu organizatora – Fundacji TworzyMY Kraków – zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie architektonicznym na projekt 24-godzinnego Zegara Słonecznego.

W imieniu organizatora – Prezydent Miasta Gdańska – zapraszamy do udziału w konkursie na projekt pomnika Ireny Jarockiej.

Konkurs jest otwartym konkursem rzeźbiarskim, skierowanym do artystów plastyków i studentów uczelni artystycznych, którzy posiadają doświadczenie i umiejętności niezbędne do realizacji pomnika.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 294.5 KB

W imieniu Łódź Art Center serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązania projektowe – make me!, odbywającym się w ramach Łódź Design Festival.

 • miniatura
  Filename: miniatura.jpg
  Size: 56.98 KB

W imieniu organizatora – Międzynarodowych Targów Gdańskich SA (MTG SA) – zapraszamy do udziału w 25. edycji Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem AMBERIF DESIGN AWARD 2021.

W imieniu organizatora – Texom Sp. z o.o. - Generalny Wykonawca krytej pływalni przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie w porozumieniu z Komitetem Technicznym Skoków do wody przy Polskim Związku Pływackim – zapraszamy do udziału w konkursie na projekt logo nowego budynku krytej pływalni w Rzeszowie.

do góry