• miniatura
  Filename: miniatura_residence.jpg
  Size: 47.88 KB

W imieniu Biura ds. wymiany międzynarodowej informujemy, że Miasto Pforzheim kolejny raz zaprasza zagranicznych projektantów do udziału w programie stypendialnym "Designers in Residence". 

 • miniatura
  Filename: miniaturka.jpg
  Size: 48.09 KB

W imieniu Fundacji Kościuszkowskiej informujemy o otwartym naborze wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów naukowych na amerykańskich uczelniach w roku akademickim 2023/2024 w ramach programu „Exchange Program to the US”.

The Rural Environment Design programme offered by the École des Arts Décoratifs takes place off-site, in Nontron, Dordogne. It focuses on the use of design in developing rural areas and responds to localised issues in close collaboration with actors in the field.

 • miniatura
  Filename: Cultured_talks_mini.jpg
  Size: 115.06 KB
 • plakat
  Filename: plakat daty_1000.jpg
  Size: 516.47 KB

Jak daleko to daleko? Czy trzeba być blisko, żeby być... blisko? Związki, przyjaźnie, więzy rodzinne. Międzykulturowe, wielopokoleniowe, interkontynentalne. Zapraszamy do rozmowy o tym, czym jest odległość i jak wpływa na relacje międzyludzkie. To nie jest typowa lekcja języka angielskiego!

 • plakat
  Filename: Poster Digital Erasmus Exhibition_Francesco Caltabiano.jpg
  Size: 10665.81 KB

Biuro ds. wymiany międzynarodowej zaprasza na wernisaż wystawy "Adapt, Survive, Progress" do Galerii Aula w poniedziałek, 30.05.2022 o godz. 12:00.

 • miniatura
  Filename: miniaturke.jpg
  Size: 68.04 KB

Biuro ds. wymiany międzynarodowej ogłasza trzeci nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ (prawo do stypendium w przypadku wolnych środków) na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 do uczelni, w których pozostały miejsca po wcześniejszych turach rekrutacji.

Drodzy Studenci i Studentki!

W imieniu organizatorów wydarzenia 25th International Dresden Summer Academy for Visual Arts (24.07.-6.8.2022) informujemy o możliwości skorzystania ze stypendiów dla młodych adeptów sztuki i artystów (do 35. roku życia).

 • miniatura
  Filename: miniaturka1.jpg
  Size: 72.18 KB

Biuro ds. wymiany międzynarodowej zaprasza do składania wniosków o wyjazdy w ramach nowego programu Erasmus+.

do góry