pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: 3365_8f7aec37e4b315cceb0f8c9e5b2a9296.jpg

Biuro ds. wymiany międzynarodowej ogłasza nabór na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+ w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2023/2024.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wypełnienie formularza, złożenie odręcznie wymaganych podpisów oraz terminowe przesłanie jego skanu (format pdf lub jpg) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W rekrutacji rozpatrzone zostaną jedynie dokumenty przesłane do 24 lutego 2023 (do końca dnia). Zgłoszenia każdorazowo dokonuje student zainteresowany udziałem w programie i przesyła wymaganą dokumentację za pomocą swojego indywidualnego adresu uczelnianego (@edu.asp.lodz.pl). W rekrutacji rozpatrzone zostaną jedynie dokumenty przesłane z uczelnianych adresów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dokumentowania zaangażowania w wydarzenia międzynarodowe (opisane w zasadach) lub znajomości języków obcych za pomocą certyfikatów lub zaświadczeń należy przesłać skany dokumentów razem z formularzem. W przypadku dokumentowania wcześniejszych mobilności w ramach programu Erasmus+ należy przesłać skany zaświadczeń lub poprosić uczelnię wysyłającą o przesłanie informacji dotyczących rozliczenia wyjazdów w ramach programu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przygotowując dokumenty należy postępować zgodnie z zasadami rekrutacji.

Lista uczelni zagranicznych, z którymi ASP w Łodzi ma podpisane umowy dostępna jest na stronie asp.lodz.pl. Informacje dotyczące terminów rekrutacji, znajomości języków obcych oraz innych wymagań określonych przez uczelnie zagraniczne znajdują się na ww. stornie z uczelniami partnerskimi, w pliku pdf (More information).

UWAGA! SPOTKANIE INFORMACYJNE

We środę, 15.02.2023 o 13:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne online, podczas którego pracownicy Biura przekażą uczestnikom informacje o zasadach oraz wskazówki dotyczące wyboru uczelni zagranicznych i wypełnienia dokumentów aplikacyjnych.

Wydarzenie odbędzie się na platformie Teams - dane do logowania zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu w wirtualnym dziekanacie.
Informacje o tym i podobnych wydarzenia dostępne są na Facebooku Biura ds. Wymiany Międzynarodowej