pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: erasmus.jpg

W poniedziałek, 28.11.2022 o 13:00 Biuro ds. wymiany międzynarodowej zaprasza na spotkanie online ‘Erasmus+ w pytaniach i odpowiedziach’.

W pierwszej części spotkania pracownicy Biura przekażą informacje dotyczące wyjazdów na praktyki (2022/2023) i studia (2023/2024) w ramach Programu Erasmus+.

Druga część wydarzenia będzie poświęcona doświadczeniom byłych uczestników programu, którzy odwiedzili uczelnie partnerskie m.in. w Hiszpanii i we Włoszech.

Jak poradzić sobie z rekrutacją? Jak wybrać uczelnię partnerską? Czego można spodziewać się podczas wyjazdu? Na te i wiele innych pytań odpowiemy już w najbliższy poniedziałek.

Wydarzenie odbędzie się na platformie Teams - dane do logowania dostępne są w wirtualnym dziekanacie.