Ogłoszenia

0

Kontakt

pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

+48 42 254 74 03

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • miniatura
    Filename: miniaturke.jpg
    Size: 68.04 KB

Biuro ds. wymiany międzynarodowej ogłasza trzeci nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ (prawo do stypendium w przypadku wolnych środków) na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 do uczelni, w których pozostały miejsca po wcześniejszych turach rekrutacji.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wypełnienie formularza, złożenie odręcznie wymaganych podpisów oraz terminowe przesłanie jego skanu (format PDF lub JPG) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W rekrutacji rozpatrzone zostaną jedynie dokumenty przesłane do 10 czerwca 2022 r. (do końca dnia) z indywidualnego adresu uczelnianego (@edu.asp.lodz.pl). Zgłoszenia każdorazowo dokonuje student zainteresowany udziałem w programie.  W przypadku dokumentowania zaangażowania w wydarzenia międzynarodowe (opisane w zasadach - asp.lodz.pl) lub znajomości języków obcych za pomocą certyfikatów lub zaświadczeń należy przesłać skany dokumentów razem z formularzem. W przypadku dokumentowania wcześniejszych mobilności w ramach programu Erasmus+ należy przesłać skany zaświadczeń lub poprosić uczelnię wysyłającą o przesłanie informacji dotyczących rozliczenia wyjazdów w ramach programu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przygotowując dokumenty należy postępować zgodnie z zasadami rekrutacji.

Lista uczelni zagranicznych, z którymi ASP w Łodzi ma podpisane umowy, dostępna jest na stronie asp.lodz.pl.

Informacje dotyczące terminów rekrutacji, znajomości języków obcych oraz innych wymagań określonych przez uczelnie zagraniczne znajdują się na ww. stronie z uczelniami partnerskimi (asp.lodz.pl).

Przed wybraniem uczelni prosimy dodatkowo upewnić się, że umowa obejmuje również rok 2022/2023. Lista wykorzystanych miejsc we wcześniejszych naborach dostępna jest razem z zasadami rekrutacji i formularzem zgłoszeniowym na stronie asp.lodz.pl, w sekcji Rekrutacja - 2022/2023 - czerwiec, trzeci nabór.

do góry