Aktualności

Serwis karierowy InterviewMe od 2014 roku pomógł tysiącom osób w Polsce znaleźć pracę. Każdego dnia pomagamy setkom osób, w tym studentom i absolwentom uczelni napisać CV i listy motywacyjne, zwiększając ich szanse na znalezienie pierwszej pracy.

Poniższe poradniki przeprowadzą Cię krok po kroku przez budowanie skutecznego CV i listu motywacyjnego oraz przez taktyki szukania pierwszej pracy:

Pierwsze CV studenta - jak napisać CV bez doświadczenia zawodowego? - 8 prostych, ale skutecznych wskazówek, jak napisać pierwsze CV, które zainteresuje pracodawców.

Pierwsza praca po studiach - jak ją znaleźć? - brak doświadczenia stanowi spore utrudnienie w znalezieniu pierwszej pracy. Oto co zrobić, by zwiększyć swoje szanse.

Skup się na pracodawcy - o tym, jak napisać skuteczny list motywacyjny - proste wskazówki jak napisać list motywacyjny, który Cię wyróżni i zainteresuje pracodawcę

Jak poprawnie napisać CV po angielsku? - polskie i angielskie CV różnią się od siebie pod względem formy. Jeśli nie znasz tych różnic, a wysyłasz CV do angielskiego pracodawcy, czasem może ono zostać odrzucone ze względów formalnych. Naucz się jak napisać poprawne CV po angielsku.

Darmowe szablony CV oraz wzór CV do wypełnienia i pobrania

Jak radzić sobie ze stresem po studiach? - wejście na ścieżkę zawodową może być nie lada wyzwaniem, jak uniknąć podyplomowej depresji?

Jaką klauzulę należy dodać do CV zgodnie z RODO - porada prosto od ekspertów - oto jak powinna brzmieć najnowsza klauzula do CV