Strona główna
Wydarzenia


Warsztaty z Pierwszej Pomocy

miniŁódzkie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza studentów oraz pracowników Akademii Sztuk Pięknej im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na bezpłatne warsztaty z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Więcej…
 
Dofinansowanie - "Kultura polska na świecie"

iamInformujemy o możliwości ubiegania się o dofinasowanie w ramach programu „Kultura polska na świecie". Organizatorem konkursu jest Instytut Adama Mickiewicza w Warszawie.

Więcej…
 
Flirt z rzeźbą – najlepsze dyplomy łódzkiej ASP

mini-konkursNowoczesny design, nieograniczona wyobraźnia, głębia oraz interakcja z przestrzenią – absolwenci Akademii Sztuk Pięknych znów zadziwili talentem. Wystawę ich prac dyplomowych można oglądać w Centralnym Muzeum Włókiennictwa do połowy marca.

Więcej…
 
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

miniJuż tylko do piątku, 8 marca 2013 roku trwa nabór na studia podyplomowe w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na kierunku Stylizacja, aranżacja i dekoracja wnętrz.

Więcej…
 
Katedra Ubioru w Pałacu Poznańskiego

miniW dniach 2-3 lutego 2013 roku w Pałacu Poznańskich, Muzeum Historii Miasta odbyła się wystawa Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, która towarzyszyła koncertowi Big Bandu Akademii Muzycznej w Łodzi, pod dyrekcją Jacka Delonga. Wydarzenie odbyło się w ramach integracji łódzkich środowisk akademickich.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 116
English (United Kingdom)