Strona główna
Wydarzenia


Warsztaty fotograficzne we Lwowie

tylko-miniOd 9 do 15 listopada 2012 r. we Lwowie – mieście partnerskim Łodzi, znanym ze swojej wielokulturowej tradycji i historii – odbywały się warsztaty fotograficzne ASP w Łodzi. Uczestnikami pleneru byli pedagodzy, studenci i absolwenci uczelni. Podczas pobytu uczestnicy realizowali zadanie warsztatowe „Tylko we Lwowie”.

Więcej…
 
Warsztaty mistrzowskie z Krzysztofem Lenkiem

warsztaty-lenk-miniAkademia Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Pracownia Projektowania Grafiki Wydawniczej i Typografii zapraszają do udziału w warsztatach mistrzowskich prof. Krzysztofa Lenka.

Więcej…
 
CPM - Projekt Kobieta [relacja video]
cpm-min

25 października 2012 roku o godz. 21.30 w Sali Balowej hotelu andel’s w Łodzi, podczas gali otwarcia siódmej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbył się pokaz konkursowy „Projekt kobieta”, przygotowany przez studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

 

 

Więcej…
 
Międzyuczelniany projekt Łódź–Budapeszt

miniOd 16 do 24 października 2012 r. pedagodzy i studenci z Katedry Druku na Tkaninie Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi przebywali w Budapeszcie, biorąc udział w projekcie „Międzykulturowy Dialog”. Impreza, zrealizowana wspólnie z węgierską uczelnią Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola (BKF, Wyższa Szkoła Komunikacji i Biznesu w Budapeszcie), obejmował warsztaty, prezentacje prac studentów i pedagogów Katedry Druku na Tkaninie oraz wspólną wystawę.

Więcej…
 
Nagroda Marszałka dla Ity Haręzy

miniIta Haręza otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w konkursie na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe związane z województwem łódzkim. Nagrodzona została praca magisterska „Metafora w twórczości współczesnych grafików łódzkich”, napisana pod kierunkiem prof. Grzegorza Sztabińskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 146
English (United Kingdom)