Strona główna
Wydarzenia


Najlepsze dyplomy ASP w Polsce

gdansk-mini20 lipca 2012 r. w Gdańsku odbył się wernisaż wystawy „Najlepsze dyplomy Akademii Sztuk Pięknych 2012”, na której zgromadzono 27 najlepszych prac dyplomowych z dziedziny malarstwa, grafiki oraz rzeźby powstałych na akademiach artystycznych w całym kraju.

Więcej…
 
Program Leonardo - staże dla absolwentów

leon-miniASP w Łodzi zdobyła dofinansowanie dla projektu „Europraktyka kluczem do sukcesu w zawodzie grafika projektowego“ w ramach Programu Leonardo da Vinci – Projekty mobilności / PLM. Program umożliwi absolwentom Akademii odbycie atrakcyjnych stażów w studiach projektowych w Hiszpanii i Szwecji.

Więcej…
 
Plenery studenckie w Uniejowie

minOd czerwca w Domu Pracy Twórczej w Uniejowie Akademia Sztuk Pięknych organizuje we współpracy z Termami Uniejów plenery studenckie wszystkich wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Położone niecałe 60 km od Łodzi miasto stanowi dobre miejsce dla pracy artystycznej dzięki znakomitym warunkom pobytu, łatwej dostępności komunikacyjnej, atrakcyjnemu położeniu nad doliną Warty i unikalnym możliwościom wypoczynku (źródła termalne). Cykl plenerów ASP w Uniejowie potrwa do września 2012 r.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu Nowej Szkoły

mini28 czerwca 2012 r. w odbyło się posiedzenie jury konkursu na nowe linie wzornicze mebli i kształtek projektowanych dla firmy Nowa Szkoła. W konkursie udział wzięli studenci II roku studiów licencjackich w Katedrze Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz. Projekty realizowane były w Pracowni Ergonomii Projektowej pod kierunkiem dr Anny Miarki i w Pracowni Podstaw Projektowania pod kierunkiem instr. Rafała Dobruchowskiego.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu Mikomax

mini27 czerwca 2012 r. w odbyło się posiedzenie jury konkursu na nowe linie wzornicze mebli biurowych dla firmy Mikomax. W konkursie udział wzięli studenci III roku studiów licencjackich i I roku studiów magisterskich Katedry Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 138
English (United Kingdom)