Strona główna
Wydarzenia


Ja, tu i teraz – seminarium intermedialne

jtt-miniOd 18 do 30 września 2012 r. w Mediolanie i Łodzi odbywać się będzie seminarium „Łódź-Milano, korespondencje-corrispondenze”. Wezmą w nim udział studenci Intermedialnej Pracowni Malarstwa, prowadzonej przez prof. Jolantę Wagner na Wydziale Sztuk Wizualnych. Seminarium jest już 5. edycją projektu, odbywającego się od 2005 r. i poszukującego inspiracji zarówno materialnym dziedzictwem Łodzi, jak i jego konfrontacją z dziedzictwem europejskim.

Więcej…
 
Konkurs dla studentów Katedry Ubioru

minStudenci Katedry Ubioru ASP w Łodzi oraz studenci Malta College of Art, Science & Technology zaproszeni są do udziału w konkursie „Między tajemnicą a grozą”, zorganizowanego w ramach projektu „Eurtext — Back to the Future!” realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej.

Więcej…
 
Laboratorium Działań Artystycznych na Mixerze

mixer-miniDziałające w ramach Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi - Laboratorium Działań Artystycznych uczestniczyło w dniach 8-9 września w organizowanym przez Marszałka Województwa Łódzkiego. Mixerze regionalnym – 9 jarmarkiem wojewódzkim.

Więcej…
 
Warsztaty prof. Wiesława Karolaka

karolak2-miniProf. Wiesław Karolak, prowadzący Pracownię Intermediów na Wydziale Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi, poprowadził w sierpniu dwa zagraniczne warsztaty artystyczne.

Więcej…
 
Studentki rzeźby na plenerze w Rodowie

miniOd 8 do 22 lipca 2012 r. odbywał się XXII Międzynarodowy Plener Rzeźbiarsko-Malarski w Rodowie koło Mrągowa, zorganizowany przez Wydział Rzeźby ASP w Gdańsku. Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi reprezentowały na plenerze studentki Agata Kryś i Barbara Mydlak z Pracowni Rzeźby i Działań w Przestrzeni Wydziału Sztuk Wizualnych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 140
English (United Kingdom)