Strona główna
Wydarzenia


Paprocki & Brzozowski – warsztaty na ASP w Łodzi

mini8 i 9 grudnia 2012 r. projektanci tworzący markę Paprocki & Brzozowski – Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski – poprowadzili warsztaty „Moda, Stylizacja, Trendy”, dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej…
 
Nagrody Ministra Kultury dla studentów ASP

mini7 grudnia 2012 r. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów uczelni artystycznych za osiągnięcia w twórczości artystycznej.

Więcej…
 
Wynajem pracowni na Księżym Młynie

mini9 grudnia 2012 r. (niedziela) od 11:00 do 13:00 artyści i przedstawiciele przemysłów kreatywnych zainteresowani prowadzeniem działalności na Księżym Młynie będą mogli obejrzeć lokale użytkowe przeznaczone przez Urząd Miasta Łodzi do najmu. Powierzchnia lokali, położonych przy ul. Przędzalnianej, waha się od 26 do 80 m2. Chętni będą mogli składać wnioski o wynajem lokali do 21 stycznia 2013 r. Zostaną one ocenione przez Komisję ds. Pracowni Twórczych. Lokale przeznaczone do najmu będą wyremontowane i przekazane twórcom na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Stawka czynszu dla lokali będzie równa stawce czynszu dla lokali mieszkalnych.

Więcej…
 
Sukces Alicji Habisiak-Matczak

miniAlicja Habisiak-Matczak została zakwalifikowana przez Instytut im. Adama Mickiewicza do udziału w programie „Kultura Polska na świecie”. Przewidziany na sierpień i wrzesień 2013 r. projekt obejmuje podróżującą wystawę grafik i rysunków zatytułowaną „Il Polacco Furore del Segno, Disegni e Incisioni di Alicja Habisiak-Matczak” („Polski szał znaków – rysunki i grafiki Alicji Habisiak-Matczak”) . Wystawa będzie prezentowana w trzech ważnych, międzynarodowych ośrodkach kulturalnych Włoch: Stamperia del Tevere w Rzymie, Międzynarodowe Centrum Grafiki Artystycznej Kaus w Urbino oraz Centro Culturale Ex Chiesa San Leonardo, Studio Drago w Fano.

Więcej…
 
Sukcesy studentów Katedry Ubioru

miniStudentki Katedry Ubioru, Joanna Klara Palma i Agnieszka Rymarczyk, zajęły I miejsce w XII edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody „Off Fashion” w Kielcach. Laureatów wyłoniono podczas finałowej gali, która 1 grudnia 2012 r. odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 151
English (United Kingdom)