Strona główna
Wydarzenia


Zarządzenie władz ASP

uwagaW związku z nieprzyjemnymi zdarzeniami jakie miały miejsce na terenie naszej uczelni władze ASP postanowiły, iż po godzinie 17.00 czynne będzie tylko główne wejście do budynku - od strony ul. Wojska Polskiego. Informujemy także, że pracownicy ochrony mają prawo wylegitymować każdą osobę znajdującą się na terenie uczelni. Zarządzenie obowiązuje od 29 maja 2012 r.

Więcej…
 
Konkurs Stanley Jeans rozstrzygnięty

mini28 maja 2012 r. rozstrzygnięty został konkurs Stanley Jeans dla studentów ASP w Łodzi. Do konkursu przystąpiło 19 studentów z Wydziału Tkaniny i Ubioru, Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz oraz Wydziału Grafiki i Malarstwa, którzy zgłosili łącznie 95 projektów.

Więcej…
 
The Urge to Rule – wykład typograficzny

miniZapraszamy na wykład Olivera Linke, niemieckiego eksperta z dziedziny typografii, który poświęcony zostanie dwoistemu sposobowi podejścia do projektowania krojów pisma.

Więcej…
 
Praktyki studenckie w Laboratorium ASP

laboratorium-miniAkademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza studentów zainteresowanych odbyciem praktyk/stażu w działającym w uczelni Laboratorium Działań Artystycznych.

Więcej…
 
Sukces kolekcji Moniki Błażusiak

miniKolekcja studentki Katedry Ubioru ASP w Łodzi, Moniki Błażusiak, zwyciężyła w plebiscycie na najlepszy pokaz zaprezentowany w ramach Alei Projektantów podczas tegorocznego Fashion Week Poland - Fashion Philosophy w Łodzi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 134
English (United Kingdom)