Strona główna
Wydarzenia


Inauguracja roku akademickiego 2012/13

plakat inauguracja-mini6 października 2012 r. w gmachu Centralnego Muzeum Włókiennictwa (ul. Piotrkowska 282) odbyła się uroczystość inauguracji roku akademickiego 2012/13 w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Więcej…
 
Techniki wklęsłodrukowe – sympozjum w Urbino

Urbino-miniOd 14 do 26 września 2012 r. w Międzynarodowym Centrum Grafiki Artystycznej KAUS w Urbino (Włochy) odbywało się sympozjum graficzne „Łódzka szkoła grafiki – techniki wklęsłodrukowe – tradycja i eksperyment w procesie dydaktycznym”.

Więcej…
 
Katedra Ubioru na seminarium naukowym

seminarium-mini27 i 28 września 2012 r. Katedra Ubioru ASP w Łodzi uczestniczyła w IX edycji seminarium „Szwalnia – tylko dla profesjonalistów”, która odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich. Podczas imprezy Katedra zaprezentowała w formie wystawy wyniki badań pracy statutowej „Analiza porównawcza wpływu zmian parametrów konstrukcyjnych na wygląd i funkcjonalność kołnierzy w konfekcji damskiej pod kątem zmian wyglądu wynikających ze zmian parametrów technicznych zastosowanych do realizacji tkanin”.

Więcej…
 
Zakład Historii Sztuki w Gdyni

konf-miniDr Aleksandra Sumorok, reprezentująca Zakład Teorii i Historii Sztuki ASP w Łodzi, wygłosiła referat w ramach trzeciej edycji międzynarodowej konferencji poświęconej zagadnieniu modernizmu, która odbywała się od 20 do 22 września 2012 r. w Gdyni. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele środowisk naukowych i konserwatorskich z całej Europy.

Więcej…
 
Uwaga studenci – początek zajęć 1 X!

uwagaChoć uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/13 (przejdź do artykułu) odbędzie się 6 października, to przypominamy, że zajęcia na wszystkich wydziałach tradycyjnie rozpoczną się z początkiem października. W tym roku pierwsze zajęcia odbędą się zatem w poniedziałek, 1 października.

 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 następna > ostatnia >>

Strona 94 z 142
English (United Kingdom)