Filename: miniatura.jpg
  • plakat.jpg
    Filename: plakat.jpg

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Kontekst”, który odbędzie się 17 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Studenckiej Galerii Wydziału Sztuk Wizualnych Wolna Przestrzeń (ul. Franciszkańska 76/78). Ekspozycja potrwa do 14 czerwca 2018 r.

Wystawa zaprezentuje prace studentów I roku specjalności „Fotografia i multimedia” z pracowni Fotografii i Działań Multimedialnych Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Prezentowane realizacje są odpowiedzią na zadanie polegające na sfotografowaniu wybranego zdjęcia w trzech różnych sytuacjach. Powoduje to nadanie innego kontekstu odbioru oraz znaczenia.

Prace zostały zrealizowane w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego w Pracowni Fotografii i Działań Multimedialnych prowadzonej przez ad. Artura Chrzanowskiego i asyst. Agnieszkę Chojnacką.

Autorzy prac: Maryia Aviarkiyeva, Jan Barnaś, Julia Bojaruniec, Wojciech Kamerys, Natalia Kędzierska, Weronika Materka, Hanna Musiałek