Filename: miniatura.jpg
    Filename: plakat.jpg
  • zdjecie_FB.jpg
    Filename: zdjecie_FB.jpg

Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej zaprasza do świętowania z Programem Erasmus+! W dniach 15-17.10.2020 instytucje biorące udział w programie oraz jego indywidualni uczestnicy będą dzielić się swoimi doświadczeniami poprzez seminaria, dni otwarte, wystawy i koncerty organizowane w formie online.

Informacje o wydarzeniach organizowanych w całej Europie w ramach #ErasmusDays 2020 są dostępne na stronie internetowej wydarzenia oraz na Facebooku

Z okazji Dni Erasmusa 2020 Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej przygotowało podzieloną na trzy dni prezentację online "Past Inspires Future", podczas której wrócimy do wystaw i wydarzeń prezentowanych w Galerii Strefa Erasmusa oraz przypomnimy osiągnięcia i opowiemy o doświadczeniach dotychczasowych uczestników programu.

Serdecznie zapraszamy na profil galerii "Strefa Erasmusa"!