Modernizacja infrastruktury technicznej obiektów Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Nazwa zadania:

Wartość ogólna zadania: 481 250,00 zł

Wysokość dofinansowania: 385 000,00 zł

Dofinansowanie:

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu „Infrastruktura szkolnictwa artystycznego”

logosy mkidn 3e722

Termin realizacji zadania:

17.06.2019 - 31.12.2019

Miejsce realizacji zadania:

1. Budynek główny Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi
  2. Budynki Centrum Promocji Mody i Centrum Nauki i Sztuki przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi
  3. Teren wewnętrzny ASP przy ul. Franciszkańskiej 76/78 w Łodzi

Opis zakresu zadania:

Modernizacja dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie budybku głównego ASP przy ul. Wojska Polskiego 121,
w tym: wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych związanych z modernizacją dźwigu obejmujących demontaż starego dźwigu, modernizację szybu windowego, modernizację instalacji elektrycznej; dostawę i montaż nowego dźwigu towarowo-osobowego.

Przebudowa układu pieszo-jezndego przy budnyku Wydziału Sztuk Wizualnych ASP ul. Franciszkańska 76/78 w Łodzi,
w tym: roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni, wykonanie podbudowy, wykonanie nowej nawierzchni.

Modernizacja nagłośnienia Galerii Hol Centrum Promocji Mody i Centrum Nauki i Sztuki w ASP w Łodzi,
w tym: zakup 15 kolumn głośnikowych zwieszanych z sufitu, 15 głośników sufitowych, wzmacniacza 100V, matrycy audio 4 strefowej, zestawu mikrofonów bezprzewodowych, regulatora głośności z wyborem źródła, szafy Rack z akcesoriami, uruchomienie, okablowanie i montaż.

Modernizacja nagłośnienia Galerii Kobro w ASP w Łodzi,
w tym: zakup matrycy audio, matrycy16 kolumn głośnikowych, cyfrowego wzmacniacza mocy, zestawu mikrofonów, cyfrowego eliminatora sprzężeń akustycznych, uruchomienie, okablowanie i montaż, programowanie systemu.

Zakup szpętu nagłośnieniowego dla potrzeb ASP w Łodzi,
w tym: zakup 6 zestawów mikrofonów nausznych z wyposażeniem (zestaw 2 mikrofonów bezprzewodowych, 6 nadajników, 6 mikrofonów nausznych, szafy Rack z akcesoriami, zestaw 2 adapterów)

logosy akademia sztuk pieknych cc66a